Zloději, opilí řidič a srna na kapotě

BŘECLAVSKO (juh) – Ani na přelomu roku neměli policisté na Břeclavsku o práci nouzi.

V Lanžhotě museli řešit vloupání do rodinného domu. Zatím neznámý pachatel odcizil finanční hotovost a šperky. O něco lépe dopadly pro majitele zlodějské choutky neznámého pachatele v Kobylí. Ten rozbil okno na osobním vozidle Fiat, vozidlo zřejmě prohledal, ale když nic nenašel, tak utekl. Poškozením okna vznikla majiteli škoda ve výši 1.500 korun.

O práci se policistům postarali také řidiči. V Mikulově zjistili místní policisté řidiče osobního vozidla, který řídil po požití alkoholu. Při dechové zkoušce nadýchal 2,2 promile alkoholu. Řidiči byla zakázána další jízda a byl mu zadržen řidičský průkaz.

Policisté v Břeclavi kontrolovali osobní vozidlo, které řídil muž, který má odebráno řidičské oprávnění kvůli vybodování za předchozí dopravní přestupky.

Na silnici mezi obcemi Valtice a Břeclav řidič osobního vozidla Mercedes srazil srnu, která mu do jízdní dráhy vyběhla ze silničního příkopu. Došlo k usmrcení srny a na vozidle vznikla škoda 20 tisíc korun.

Policisté také přijali oznámení, že v Lednici středem vozovky po bílé čáře ku Valticím uhání pes. Vozovku a výskyt psa prověřili dopravní policisté, kteří jej však nenalezli a tak tedy zřejmě čtyřnohý účastník silničního provozu uháněl jinam.

 

O nás Jiří Holobrádek

Jiří Holobrádek
tel.: 723 865 819 e-mail: holobradek@tydenik-breclavsko.cz

Mohlo by se vám líbít

Peníze z účtů rychle zmizí

BRNO VENKOV, BŘECLAVSKO: Senior z Brněnska přišel během dvou týdnů o více než milión.  Dvoutýdenní …