Úžasné setkání volejbalových generací Lokomotivy

BŘECLAV

Volejbalistky oslavily 70 let od založení oddílu Lokomotivy Břeclav turnajem a vzpomínkami na radostné chvíle.
V sobotu 20. dubna 2024 se v naší volejbalové hale uskutečnilo jedinečné setkání, které přineslo vlnu nostalgických vzpomínek, radosti i soutěživého ducha. Letos je tomu 70 let od chvíle, kdy byl založen Volejbalový oddíl Lokomotivy Břeclav, a proto jsme se rozhodli si tuto významnou událost připomenout.
Na programu byl turnaj, který spojil čtyři týmy bývalých i současných volejbalistek. Nešlo jen o soutěž a vítězství, ale především o sdílení nadšení pro volejbal a propojení generací. Na hřišti jsme viděli úžasné akce a neuvěřitelnou energii, která dodávala každému zápasu speciální nádech.
Kromě turnaje se sešly i starší dámy, aby si společně zavzpomínaly na časy minulé a prožily chvíle plné smíchu a přátelství. V jejich povídáních jsme mohli slyšet příběhy o jejích zápasech, turnajích a věrných přátelstvích, která mezi nimi vznikla. 💞
Samozřejmě nechybělo ani občerstvení, které doprovázelo celý den. Po náročných zápasech si každý mohl pochutnat na dobrotách a osvěžujících nápojích, které dodávaly energii pro další sportovní výkony i nekonečné rozhovory.
Toto netradiční setkání ženských volejbalových generací se neslo v příjemné atmosféře. Byla to skvělá příležitost ukázat, jak významný je náš volejbalový oddíl nejen pro sport, ale také pro mezilidské vztahy. Děkujeme všem, kteří se na této události podíleli a těšíme se na další volejbalová setkání.

Zdroj: www.volejbalbreclav.cz

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Parýžfest / Verona, Jakub Děkan, Ready Kirken,…

HLOHOVEC / areál kulturního domu a okolí – Dolní konec 29 sobota 25. 5. 2024 …