Běžkyně Doubková byla druhá v Rohatci

ROHATEC (Lk) – Dvacátý druhý ročník běhu Rohatecká desítka se uskutečnil za pěkného počasí a velké účastí 427 závodníků.

Muži běželi deset kilometrů, ženy pět. Právě v kategorii žen do 35 let byla úspěšná Kateřina Doubková z Perné, která obsadila druhé místo časem 20:39 minut. V mužích v kategorii do 40 let doběhl Martin Daneš (Lvi Břeclav) na 18. místě v čase 40:37 minut. Mezi muži nad 40 let skončil Petr Sellener z Březí na 18. místě časem 44:20 minut. V kategorii nad 50 let skončil rovněž na 18. místě Vavřinec Charvát z Brumovic časem 46:46, ve stejné kategorii byl 22. Milan Orth z Břeclavi za 48:42. Ve veteránských kategoriích nad 60 let byl devátý Vladimír Novák z Ladanu Moravská Nová Ves za 56:43, František Kubíček mezi pětašedesátníky doběhl na šestém místě za 49:51 minut.

O nás Jiří Holobrádek

Jiří Holobrádek
tel.: 723 865 819 e-mail: holobradek@tydenik-breclavsko.cz

Ohlédnutí za uplynulou sezonou hokejových lvíčat

Ohlédnutí za uplynulou sezonou hokejových lvíčat Libor Kocúr sekretář klubu Ligové soutěže skončily, hokejisté z …