Ze sklepa do sklepa už podesáté

VELKĚ BÍLOVICE (juh) – Největší ochutnávka vín letošního roku čeká na návštěvníky jubilejního 10. ročníku Ze sklepa do sklepa ve Velkých Bílovicích v sobotu 28. března.

Celkem 51 vinných sklepů a vinařských firem se otevře v jediný den milovníkům vína a nabídne to nejlepší ze své úrody. K ochutnání budou nabízeny stovky červených, bílých i růžových vín. Putování za skvělými víny po Velkých Bílovicích dokreslí neopakovatelná atmosféra největší vinařské obce u nás, tóny tradiční cimbálové muziky,  ale i dokonalá organizace. Navíc si každý návštěvník odveze vína dle vlastního výběru v hodnotě 600 korun. V uplynulém roce si nenechalo putování Ze sklepa do sklepa ujít 5,5 tisíce lidí, obdobná návštěva se očekává také letos.

Každý návštěvník akce Ze sklepa do sklepa obdrží na startu skleničku, katalog zúčastněných vinařů s mapou, kapsičku na krk s logem „slípky“ a další nutné vybavení, bez kterého se nelze obejít. Samozřejmostí je volná degustace vín v otevřenýchsklepech, pro přemisťování mezi nimi mohou návštěvníci využít zdarma pendlující autobusy. Ty budou mít i časovou návaznost na vlakové meziměstské spoje. A k desátému výročí navíc slibují pořadatelé i příjemné překvapení!

Cena vstupenky na osobu je 1.100 korun (v ceně vstupenky je zahrnuta degustace a nákup vína v hodnotě 600 korun, dále kapsička, sklenička, katalog, mapa, propiska, kulturní program, doprava, voda). Rezervace vstupenek je možná již od 1. února 2015 na webových stránkách www.velkebilovice.com, zakoupit vstupenku lze ve Velkých Bílovicích v den akce.

 

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Břeclavské školy za Velké války

BŘECLAV / Městská knihovna Břeclav středa 10.4.2024/ 18:00 Historická přednáška PhDr. Ludislavy Šulákové z cyklu Břeclavsko …