Volejbalový turnaj v Kobylí - team SPECIFIC, foto www.cymedica.com

Volejbalové memoriály v Kobylí hostily 37 týmů

KOBYLÍ  – O tradiční volejbalové turnaje v Kobylí byl letos velký zájem.

Ve 42. ročníku Memoriálu Petra Zemánka bojovalo šest týmů v první  a deset ve druhé kategorii. Ve veteránském  Memoriálu Ing. Antonína Kani (23. ročník) se utkalo ve třech věkových kategoriích celkem 16 týmů a ve 2.  ročníku Kobylského volejbalového turnaje žen se představilo pět družstev.

Vzhledem k počtu zúčastněných družstev se všechna utkání hrála na dva hrané sety s tím, že za vítězství 2:0 byly tři body, při poměru setů 1:1 získal tým s kladným poměrem míčů dva body a tým se záporným poměrem míčů bod.

V soutěží mužů I. třídy kralovali hráči Myjavy, kteří prošli turnajem bez porážky. Na druhém místě skončili hráči Litovle a třetí příčku obsadil Lanškroun.

V turnaji mužstev z nižších soutěží (II. třída) bylo konečné pořadí: 1. Březolupy, 2, Včelnice, 3. Sokol Kyjov. Souboj o devátou příčku přinesl derby dvou týmů Sokola Kobylí, v němž bylo nakonec úspěšnější „béčko“.

Ve veteránských kategoriích byli nejlepší hráči VSK Zábřeh (40+), Charvátské Nové Vsi (50+) a Třince 60+).

V ženském turnaji se z vítězství radovaly hráčky Šumperka, druhé místo vybojoval Sokol Šlapanice a třetí VK Křenovice.

O nás Jiří Holobrádek

Jiří Holobrádek
tel.: 723 865 819 e-mail: holobradek@tydenik-breclavsko.cz

Mohlo by se vám líbít

Fosfa a.s. spustila projekt FAIR PLAY

FosfaSport Vyústěním podpory sportovních klubů z Břeclavi a okolí společností Fosfa bylo založení zastřešujícího projektu FOSFA …