Vánoční turnaje mládeže o „Pohár starosty města Břeclav“ a „Poháry města Břeclavi“

Jaroslav Raclavský

Tak jak každý rok byly  připraveny a na většině zimních stadionů probíhaly tradiční Vánoční turnaje pro všechny žákovské kategorie a tak i na břeclavském zimním stadionu FOSFA ICE Aréně proběhly tradiční Vánoční  hokejové turnaje mládeže o „Pohár města Břeclavi“ a „Pohár starosty města Břeclav“

Na sv. Štěpána  startoval Vánoční turnaj o „Pohár města Břeclavi“. kdy se představila kategorie 5. tříd
Turnaj probíhal zápasovým systémem 2x15min, s tím, že každý poločas se počítal jako samostatný zápas. Domácí Lvíci nakonec obsadili 4. místo.
Celkové pořadí turnaje, které vyhlašoval místostarosta města Břeclavi, Richard Zemánek je

1. HK Ďáblici Nový Jičín
    2. HC Orli Znojmo
    3. HKL Bratislava
    4. HC Lvi Břeclav
    5. HK Gladiators Trnava

Ve druhém dni Vánočních turnajů a to o „Pohár starosty města Břeclav“ se na břeclavském zimním stadionu FOSFA ICE Aréna představila kategorie 4. tříd.
Turnaje se zúčastnilo 5 klubů a každý měl A i B tým.
Břeclavští Lví v kategorii A obsadili krásné 1. místo, které „obhajovali“ z minulého roku. Kategorie B skončila na 4. místě.
Celkové pořadí týmů, které vyhlašoval starosta města Břeclav pan Svatopluk Pěček:

5. SK Horácká Slávia Třebíč

V sobotu 28.12 patřila břeclavská FOSFA ICE Aréna třeťákům.

Kluby měly 2 týmy, které hrály naráz na třetinových hřištích.
Břeclavští Lvíci měli týmy 3, kdy jeden z nich nahrazoval tým Ružínova/SK.
Poté co se utkal každý s každým, následovaly boje o 3. místo a finále.
Konečné pořadí, které vyhlašoval místostarosta města Břeclav pan Jakub Matuška.

1. HOBA Bratislava
2. HC Lvi Břeclav
4. HC Lvi Břeclav „B“

1. HK Ružinov Bratislava
3. HOBA Bratislava

Přípravka, roč. 2012 a 2013 měla svůj Vánoční turnaj na předsilvestrovské pondělí 30.12.

Předposlední den v roce patřil na břeclavském zimním stadionu FOSTA ICE Aréně tradičně těm nejmenším hokejistům, z nichž mnozí poprvé nazuli brusle až v letošní sezoně.

Na poslední Vánoční turnaj  v Břeclavi přijely týmy z Třebíče, Zastávky u Brna, z Komety Brno  a jen jeden z Hodonína. Lvíčata poskládala hned dva výběry.

Všichni malí hokejisté, byli vyhlášeni za vítěze a po skončení obdrželi své první medaile.z rukou místostarosty pana Richarda Zemánka