Vánoční hokejové turnaje žáku HC Lvi Břeclav se blíží

BŘECLAV / Jako tradičně, tak i letos pořádá hokejový klub HC Lvi Břeclav vánoční hokejové turnaje, na které co nejsrdečněji zve rodiče, kamarády, spolužáky a všechny, kteří mají rádi tento nejrychlejší kolektivní sport. Pro využití vánoční prázdninové ledové plochy veřejností jsou Vánoční turnaje v letošním roce záležitostí pouze těch mladších, hrajících minihokej.

Konkrétně se jedná o tyto turnaje:

27. 12. 2015 turnaj 4. tříd (U10), kterého se kromě domácích lvů zúčastní týmy HC Nové Zámky, HK 36 Skalica, HK 91 Senica, SKLH Žďár nad Sázavou, Wild Panthers, HC Znojemští Orli a LHK Jestřábi Prostějov.

O den později 28. 12. 2015 se k zápasům postaví družstvo 3. třídy (U9), které přivítá soupeře SK Horácká Slávia Třebíč, Hokej Uherský Ostroh, SKLH Žďár nad Sázavou, Wild Panthers, HC Znojemští Orli a LHK Jestřábi Prostějov a HC Dukla Jihlava.

Poslední den turnajů 29. 12. 2015 bude patřit nejmladší kategorii a to 1. a 2. třídě (U8). Tato kategorie se tradičně těší velkému zájmu dětí a tak vyšlou Lvi do boje dvě družstva. Soupeřem jim budou HC Blansko, HHK Velké Meziříčí, HK Ružinov, HC TR Torax Poruba, HC Uničov a VSK Technika Brno.

Systém turnaje je pro všechny kategorie totožný. Družstva jsou rozdělena do dvou skupin po čtyřech účastnících. Ve skupině se hraje systémem každý s každým 2×20 minut, kdy se po první siréně skóre vynuluje a začíná nový zápas. Poté následují finálové zápasy, kde na sebe narazí týmy, které skončí na shodném místně v konečných tabulkách.

Všechna domácí utkání budou online na webu formou změn stavů průběžně aktualizovány spolu s ostatními výsledky a tabulkami.

Na Silvestra, 31.12, jak se již stalo tradicí, budou mít také svůj domácí kratičký miniturnaj také nejmenší hokejisté z přípravky.

V minulosti se Vánoční turnaje těšili velkému zájmu a ne jinak tomu bude určitě i letos. Zveme všechny příznivce hokeje a pěknou podívanou. Vstup na všechna utkání je zdarma. Začátky prvních zápasů jsou vždy v 9:00 hodin, přípravka vstoupí na ledovou plochu v 13:30 hodin.

 

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Odhalení pomníku pilota J. Broučka

BŘECLAV / ulice U Tržiště, Břeclav a kino Koruna 13. 7. 2024 16:00 – 18:00 …