Valtičtí zvou na Dýňobraní

VALTICE  – Akce, která Valtické Podzemí zapsala do českých rekordů díky počtu vyřezaných dýní na jednom místě se uskuteční od pátku 12. září do soboty 13. září.

Přijeďte si i vy vyzdobit svoji tykev a vezměte rodinu i přátele, o dobrou náladu rozhodně nebude nouze. Kulturní program bude připraven pro všechny věkové kategorie. Můžete si vyřezat svou dýni, ochutnat chlazené burčáky z Burčákomatu a vína Lednicko-valtického areálu. Chybět nebude ani Volba Miss Dýňobraní 2014 a mistrovství ČR o nejchutnější dýňovou polévku. Za soumraku nastane magický okamžik rozsvěcení dýní. V pátek zažijete velkolepý dýňový ohňostroj. Připraveny jsou soutěže pro děti a o dobrou náladu se postará cimbálová muzika.

Vstupenky budou v prodeji v den konání akce ve Valtickém Podzemí. Kdo odevzdá při jejím zakoupení svoji vizitku, bude automaticky zařazen do losování o jednu z kójí určených k archivaci vín, získá klíč k Valtickému Podzemí, aby ji kdykoliv, v kteroukoliv denní či noční hodinu, mohl sám či s přáteli navštívit. Kóje nebude při předání prázdná, ale bude náležitě zaplněna lahvemi s víny z produkce Vinařství Chateau Lednice.

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

DEN DĚTÍ NEJEN S LETADLY

VELKÉ PAVLOVICE / Letiště Velké Pavlovice Sobota 25. května 2024, zahájení v 9.00 hodin (akce …