Trh pod víchem bude v sobotu !

Hrušky – Líbí se atmosféra na blešácích? Přijďte ji zažít i do Hrušek na Trh pod víchem. Co pro vás pořadatelé přichystali tentokrát? Luxusní vitráže přivezené z Anglie, cihly se značkami, ochutnávku dýňové marmelády, zabíjačkové speciality, svařák, drátkované ozdoby a další překvapení. V sobotu 8.listopadu od

 14:30–16:30
Pořadatelem je Spolek pro zachování tradice, kultury a sportu o.s. ve spolupráci s Jihomoravskou komunitní nadací, jejichž záměrem je na Podluží navázat na tradiční způsoby obchodu a směny zboží místní produkce. Součástí nadcházejícího trhu bude také prodejní výstava vitráží přivezených z Anglie ve stylu Art deco. Návštěvníci se můžou těšit na ukázku ručních prací, jako je drátkování skleněných ozdob nebo pletení košíků z papíru. K občerstvení přijde vhod zabíjačka a svařené víno.

Součástí Trhu pod víchem bude i prodejní výstava vitráží Art deco, přivezených až z Anglie.A pokud se nudíte a nehodláte si koupit zrovna medvídka mývala, mohli byste pro naše trhy vyrábět třeba takovéto skvosty:

trh pod víchem1

Trh pod víchem najdete v prostorách selského dvora s vjezdem ze silnice 1/55 (Břeclav-Hodonín), vstup od brány společnosti Hrušecká obalovna (Strabag).

Zve Spolek pro zachování tradice, kultury a sportu o.s.

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Mezinárodní den muzeí 2024

BŘECLAV / Městské muzeum a galaerie 18. 05. 2024 Na 18. května připadá tradičně Mezinárodní …