il.foto

Třeťáci se představili v Roudnici nad Labem

ROUDNICE NAD LABEM (jv) – V sobotu 21. března se hokejové družstvo břeclavských třeťáků zúčastnilo Jarního turnaje v Roudnici nad Labem.

V prvním utkání nastoupili proti družstvu pražské Sparty. Zápas to byl od začátku až do samého konce velmi vyrovnaný. A také konečné skóre zápasu skončilo nerozhodně 4:4. Na řadu tak přišly samostatné nájezdy, ve kterých rozhodla hned první série. Sparta proměnila svůj nájezd, Břeclavským se kontrovat nepodařilo. Ve druhém zápase se proti Břeclavi postavil urostlý tým z Černošic, kterého se Lvi nejspíš zalekli a utkání prohráli 4:9. Nejkrásnější zápas odehráli Lvi proti Mělníku a nakonec s přehledem vyhráli 8:2. Břeclav měla po tomto utkání stejně bodů jako Sparta a Černošice, horší výsledky vzájemných zápasů ji však poslaly až do boje o 7. místo. V něm Břeclav jasně přehrála Slovan Louny 15:4.

Turnaj vyhráli Berounští medvědi před Mělníkem, Roudnicí a Spartou Praha.

Břeclavský v Roudnici reprezentovali David Padělek, Oliver Navara, Lukáš Koubek, Adam Veselský, Matyáš Bohatý, Lukáš Suchyňa, Denis Dobša, Adam Pohanka, Tereza Vališová, Jiří Horňák a Lukáš Šmerda.

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

70 let volejbalu na Lokomotivě si připomněly také žákyně z osmi klubů Jižní Moravy

BŘECLAV V sobotu 13. 4. 2024 se uskutečnil k příležitosti oslav sedmdesátého výročí vzniku volejbalového …