Tetur trefil první jarní bod

SK Spartak Hulín – MSK Břeclav 1:1 (1:0)
HULÍN (juh) – Ve třetím jarním zápase vybojovali břeclavští fotbalisté první bod.

Sobotní zápas se odehrál za krásného jarního počasí. V zápase samotném byl patrný rozdíl mezi oběma mužstvy. Spartak ale o lepší výsledek nakonec připravila vlastní nemohoucnost proměnit své šance.
Jako první však zahrozili hosté, kteří v 4. minutě předvedli pěknou kombinaci, kterou nakonec zakončil Smirnov střelou nad branku.
V 7. minutě domácí Zlámal pálil z deseti metrů nad branku, v 10. minutě se Červenka snažil přehodit vybíhajícího brankáře Prokopa, ten však byl úspěšnější. Ale útočila i Břeclav. V 21. minutě se Pospiš řítil do pokutového území, ale zastavil ho skluz Vyskočila. Ve 23. minutě prošel Elšík centroval, míč padající do branky musel Prokop vytáhnout na roh a po něm Číhal hlavou otevřel skóre – 1:0.
Těsně před přestávkou napálil od postranní čáry míč kapitán hostů Pavel Simandl. Míč zaplachtil i za brankáře a odrazil se od tyče a ven!
Také ve druhém poločase měli domácí několik dobrých šancí, ale gólovou pojistku už přidat nedokázali, a tak se podle nepsaných fotbalových zákonů dočkali trestu. V 86. minutě se do brejku rozběhl Antonín Horváth a jeho přihrávku do pokutového území proměnil zakončující Ivo Tetur ve vyrovnání.
HULÍN:Chytil – Krhut (88. Kováč), Číhal, Kroča, Vyskočil – Dvořáček, Červenka, Laciga, Šrom – Zlámal (68. Labuda), Elšík (84. Mjuller).
BŘECLAV: Prokop – Košut, Klusák, Zezula, Pospiš (81. Tetur) – Hloch, Simandl, Paděra, Jurčík (56. Carvalho) – Smirnov, Fojtík (66. Horváth).