foto: frankr

STŘEDEČNÍ GLOSY 4.06.2014 Miroslava Macka

Zpráva: Zvýšit počet Romů na řídících postech plánuje aktuálně dokončená Strategie romské integrace do roku 2020. Materiál ukládá ministrům řešit tento úkol „průběžně“.

„Jelikož je zastoupení Romů na vyšších pozicích nedostatečné, navrhuje se, aby všichni členové vlády na svých pozicích zohledňovali ve své činnosti potřebu zvýšit participaci Romů,“ uvádí se v dokumentu, který bude předložený vládě ke schválení do konce června.
Můj dodatek: Jaká to diskriminace! Proč jenom Romů? Také Vietnamců, Ukrajinců, bisexuálů a homosexuálů, nemluvě o blondýnách!

Čtenář glos M. Č. mi napsal:
Dnes jsem obdržel jeden z mnoha nevyžadovaných mejlů, avšak tento mne zaujal:
„Zařídíme vám eurodotaci přímo z Bruselu! Evropskou dotaci lze při správné formulaci podnikatelského záměru získat téměř na cokoliv, neboť existuje více než 15 000 dotačních titulů (eurodotace), které se průběžně mění. Jeden příklad z praxe, který vše ozřejmí : chcete stavět autosalon – projekt naformulujete jako muzeum aut – získáte eurodotaci – realizujete v podstatě svůj původní záměr.“
No, já nevím… Selský rozum mi říká, že prodávat nového peugeota v muzeu je podvod. Podvod, který mne bude stát další peníze, pokud se ho nezúčastním, a možná svobodu, když se ho zúčastním…Co takhle raději těch 15000 dotačních titulů, po kterých natahují tito vychcánkové ruce, zrušit?

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Břeclavská diskuzní štafeta s Lenkou Zlámalovou

BŘECLAV / Městská knihovna Břeclav pátek 24.9.2021 / 17:00  V Malém sále se uskuteční odložená …