foto: frankr

STŘEDEČNÍ GLOSY 21.01.2015 Miroslava Macka

Takhle se dělá politika! Plátek Komplexně Geniálního Babiše otiskne informaci, že bývalý pražský primátor Hudeček z TOP 09 zaplatil služební zlatou kreditkou v pražské restauraci Red Pif téměř 38.000.- Kč, což dokazuje, jak se žilo na magistrátu za starých pořádků, než přišla čistička Krnáčová. Tutéž informaci pak odvysílala i televize. (Jen, matko , poslouchej, jak si ty pražský kurvy žijou za naše peníze! Dobře, Babiš! Ty už si bohatej, ty to nepotřebuješ! A všechny je pozavírej, ty kurvy, Krnáčová!)

„Investigativní“ novinář jen jaksi nedopatřením zapomněl sdělit, že nešlo o soukromý mejdan primátora, ale akci zahraničního odboru, jenž hostil 30 zahraničních primátorů, takže útrata každého z nich nepřesáhla 40 euro.
Srovnání s cenami na Babišově venkovské „farmě“ se nabízí samo sebou…
Sviňárna non plus ultra!

Miliony lidí na celém světě v posledních dnech demonstrovaly za svobodu slova. Výsledkem jednoznačně je (a hlavně ještě bude) zesílení špiclování a další omezení osobních svobod.

Také americký prezident Barack Obama ve svém projevu „o stavu Unie“ požádal o další pravomoci v boji proti džihádistům. Dotknou se, jak jinak, ovšem hlavně kapes a svobod poctivých Američanů a dalších lidí na celém světě. Vybudit neúměrný strach a pak z něj těžit, to uměli vládci vždy a všude, bohužel…

Ukrajinský prezident Porošenko:
„Ukrajinská armáda je připravena bránit Evropu!“
Dodávám:
Ovšem nejprve vystřílí polovinu vlastních občanů…

Tak ten jsem neznal:
Pepíček vysvětluje otci špatnou známku: Když jsem si skočil na záchod, zlý Masaryk dal střílet do dělníků. Když jsem se za chvíli vrátil, byl to už tatíček Masaryk…

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Břeclavská diskuzní štafeta s Lenkou Zlámalovou

BŘECLAV / Městská knihovna Břeclav pátek 24.9.2021 / 17:00  V Malém sále se uskuteční odložená …