Souhrn výsledků HC Lvi Břeclav z.s. za 8.2. – 12.2.

Souhrn výsledků HC Lvi Břeclav z.s. za  8.2. – 12.2.

Milan Zoubek

Nejmladší hokejisté

2. třídy odehráli svůj další turnaj v Brně když se v dvojzápase utkaly s Kometou Brno a následně s malými Drtiči a HO Hamíkovo.

V krajské lize přípravek v neděli odehráli své utkání také 4. třídy. Jednalo se o utkání ve Znojmě.

Ml. žáci U12

Svoji dohrávku ve Zlíně mladší žáci v netradiční den zvládli se ctí. Ve středu 8.2. odpoledne nám ovšem úplně utekl začátek zápasu. Již v prvních minutách jsme třikrát inkasovali. Poté ovšem Lvíčata konečně zabrala. Do konce druhé třetiny se nám povedlo stav zápasu srovnat. Poslední část hry byla napínavá a až v úplném závěru se povedlo domácím nakonec urvat v tomto utkání výhru. Nebýt pomalejšího začátku našich mohli jsme si odvézt ze Zlína plný bodový zisk.

HC PSG Zlín : HC Lvi Břeclav     4 : 3

St. žáci U14

Starší žáci měli naopak start do utkání skvělý. V první třetině domácí hráče přehrávali ve všech činnostech a záhy se dostali do skvělého vedení v poměru 6:1. Po té se hra začala kouskovat a naši hráči trávili spoustu času na trestné lavici. I tak se starším žákům povedlo relativně v klidu dovést zápas k vítězství.

HC PSG Zlín : HC Lvi Břeclav     7 : 10

St. dorost U18

Starší dorostence stále trápí velká marodka. Ať již vinou pokračujících zranění či pokračujících onemocnění, se do Prostějova odjelo pouze s jedenácti hráči a to ještě nakonec jeden z hráčů musel po první třetině odstoupit pro žaludeční potíže. V sestavě se čtyřmi ml. dorostenci svedli naši srdnatou bitvu. Začátek zápasu nám vyšel parádně a již v páté minutě jsme vedli o dvě branky. Domácí se jen těžko dostávali do našeho pásma a v tyto momenty jsme byli lepším týmem. Postupem času si i domácí vytvořili nějaké šance a necelé dvě minuty před koncem první třetiny srovnali.  Od druhé třetiny se aktivita na hokejkách obou týmů vcelku rovnoměrně střídala. V poslední minutě druhé třetiny se šťastně dostali do vedení o jednu branku. Zápas se nakonec rozhodl až v posledních dvou minutách. Naši ubránili dvě oslabení jdoucí krátce za sebou, abychom nakonec po skončené početní nevýhodě inkasovali až 1:28 před koncem zápasu. Zkusili jsme ještě power play, ale po našich několika šancích nakonec domácí z brejku přidali ještě pojišťovací gól. Po srdnatém výkonu se nakonec domů odjelo bez bodů.

LHK Jestřábi Prostějov : HC Lvi Břeclav           7 : 5 (2:2, 2:1, 3:2)

Muži

Lvi potřebovali po nepovedené druhé polovině zápasu ve Vsetíně naplno bodovat.  To se povedlo v Uh. Hradišti. Již od prvních minut si Lvi šli pevně za svým cílem. Svoji převahu jsme ovšem dokázali vyjádřit pouze jedinou brankou.

Střelecky jsme se probudili ve druhé části, když se nám povedlo využít hned tři přesilové hry a domácí hráče jsme tak definitivně zlomili. Třetí třetina se již jenom dohrávali, Lvi se snažili držet puk co nejvíce na svých hokejkách. Cože se dařilo. Domácí hokejisté se do větších šancí nedostávali a nám se povedlo přidat ještě jednu branku.

Vzhledem k dalšímu rozlosování je již nyní jisté, že play off máme jisté. A o sedmé místo po základní části, přijdeme pouze v případě, že Velká Bíteš ze svých zbývajících utkání získá plný počet bodů a my si nepřivezeme ani bod z našeho posledního zápasu základní části v Uh. Brodu.

HC Uh. Hradiště : HC Lvi Břeclav                       0 : 5 (0:1, 0:3, 0:1)

Branky: 11.  Juránek ( Gabriška), 26. Blaha ( Hrbatý, Dora), 30. Papp ( Blaha), 32. Juránek ( Papp), 56. Gabriška

Pozvání na domácí utkání:

18.2.   od 10:30 hostí v minihokejovém turnaji 3. třídy U9 EAC Junior Capitals, SHKm Hodonín a HC Znojemští Orli.

od 15:00 ml. dorost U16 přijede prověřit HC TWK Innsbruck

19.2.   od 15:00 sehraje své poslední utkání nadstavby ml. dorost U16 proti celku SPG Red Bull Salzburg/ EKZ Zell am See