Brankář MSK Břeclav Lukáš Prokop likviduje šanci Dunajské Lužné v sobotním zápase. Foto: Jaroslav Kicl

Slováci rozhodli o výhře až v závěru

MSK Břeclav – OFK Dunajská Lužná 0:2 (0:0)

SEDLEC (juh) – Další konfrontaci se slovenským třetiligovým týmem si tentokrát Břeclavští odbyli na přírodní trávě v Sedleci.

Vedoucí celek slovenské třetí ligy potvrdil své kvality. Už v prvním poločase byli hosté nebezpečnější a brankář Břeclavi Prokop musel několikrát zasahovat. Naopak směrem dopředu jeho spoluhráči příliš nebezpeční nebyli. Ve druhé půli se Břeclavští zlepšili, ale míčo do sítě dopravit nedokázali. Naopak hosté v závěrečných minutách rozhodli o své výhře 2:0. Nejprve dvě minuty před koncem domácí na polovině hřiště ztratili míč, Bališ vystřelil ze třiceti metrů, míč přeletěl vyběhnuvšího brankáře Kunického a skončil v síti. V úplném závěru se ještě po rohovém kopu Dunajské Lužné před břeclavskou brankou nejlépe zorientoval Chovanko a přidal druhou branku.

Před startem jarní části MSFL čekají břeclavské fotbalisty ještě dvě prověrky. Ve středu 11. března se utkají na umělé trávě v Poštorné od 18 hodin se Spartou Brno, příští sobotu  (11 hodin) se znovu vrátí do Sedlece, kde je čeká Vyškov.

Úžasné setkání volejbalových generací Lokomotivy

BŘECLAV Volejbalistky oslavily 70 let od založení oddílu Lokomotivy Břeclav turnajem a vzpomínkami na radostné …