Brankář MSK Břeclav Lukáš Prokop likviduje šanci Dunajské Lužné v sobotním zápase. Foto: Jaroslav Kicl

Slováci rozhodli o výhře až v závěru

MSK Břeclav – OFK Dunajská Lužná 0:2 (0:0)

SEDLEC (juh) – Další konfrontaci se slovenským třetiligovým týmem si tentokrát Břeclavští odbyli na přírodní trávě v Sedleci.

Vedoucí celek slovenské třetí ligy potvrdil své kvality. Už v prvním poločase byli hosté nebezpečnější a brankář Břeclavi Prokop musel několikrát zasahovat. Naopak směrem dopředu jeho spoluhráči příliš nebezpeční nebyli. Ve druhé půli se Břeclavští zlepšili, ale míčo do sítě dopravit nedokázali. Naopak hosté v závěrečných minutách rozhodli o své výhře 2:0. Nejprve dvě minuty před koncem domácí na polovině hřiště ztratili míč, Bališ vystřelil ze třiceti metrů, míč přeletěl vyběhnuvšího brankáře Kunického a skončil v síti. V úplném závěru se ještě po rohovém kopu Dunajské Lužné před břeclavskou brankou nejlépe zorientoval Chovanko a přidal druhou branku.

Před startem jarní části MSFL čekají břeclavské fotbalisty ještě dvě prověrky. Ve středu 11. března se utkají na umělé trávě v Poštorné od 18 hodin se Spartou Brno, příští sobotu  (11 hodin) se znovu vrátí do Sedlece, kde je čeká Vyškov.

 

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Mládež – výsledkové tabulky soutěží 2023-2024

HOKEJ Mládež – výsledkové tabulky soutěží 2023-2024 REGIONÁLNÍ LIGA JUNIORŮ 2023/24 SK. 9-10 Název týmuZápasySkóreBody1SK …