Roman Paulík čtrnáctý v ČR

PRAHA /Lk/ – V Praze se konalo mistrovství atletů v přespolním běhu za velké účasti. Z Lokomotivy Břeclav se zúčastnili tohoto mistrovství dva atleti. V kategorii mužů-vytrvalců běžel spolu s dašími 42 atlety i Roman Paulík. Vedl se poměrně dobře, když skončil na 14. místě na trati dlouhé 10 kilometrů. V kategorii juniorů skončil Andrej Fiala na 45. místě,  trať 5 kilometrů zdolal za 23:41 minut.

Lysák druhý v Jehnicích

JEHNICE /Lk/ – V Jehnicích se sešli přespolní běžci k tradičnímu běhu O pohár Jehnic. Bylo mezi nimi několik běžců z Břeclavska a nejúspěšnějším z nich byl Vlastimil Lysák z Mikulova, který v hlavním závodě na 10 km skončil jako druhý v čase 36:39 minut. Na 17. místě doběhl Martin Vintrlík z Triatlonu Křepice za 40:12 minut. Lysák navíc běžel v Praze jeden z nejstarších a nejobtížnějších přespolních běů, který se nazývá Velká kunratická. Je to řada strmých výběhů a seběhů, nechybí ani brod přes potok. Zde Lysák obsadil v běhu se zahraniční účastí a nejlepčích běžců ČR 36. místo časem 13:32,4.