Pondělí , 15 Červenec 2024

Prima vysílala z Mikulova, přijel i Karel Gott

MIKULOV (lk) – O víkendu FTV Prima na své unikátní zpravodajské roadshow vysílala přímo z mikulovského Náměstí, odkud zprávy sledovaly stovky diváků.

Návštěvníci si užili koncert skupiny Chinaski a potkávali se nejen s osobnostmi ze zpravodajství Primy, ale i hlavními protagonisty seriálu Vinaři a dokonce přijel i Karel Gott s rodinou.

Bohatý doprovodný program nabídl řadu aktivit, například se zde podařilo pokořit rekord v počtu lidí připíjejících si na jednom místě. Na Náměstí se jich sešlo 480 a tento počet se stal novým českým rekordem, ověřeným agenturou Dobrý den.

Nečekanou a velmi milou návštěvou byl také Karel Gott, který se ve městě zastavil a  pozdravil diváky.

03b

Na vysílání zpravodajství televize Prima se do Mikulova přijel podívat i Karel Gott s rodinou.                                                Foto: Jiří Janoušek, FTV Prima

Skupina Chinaski vystoupila jednoznačně pod vlivem vína – jmenuje se tak totiž její nejnovější hit, který provází nový seriál FTV Prima Vinaři, natočený právě v Mikulově. Chinaski zařadili samozřejmě i svoje další hity a diváci koncert odměnili bouřlivým potleskem.

„To, že si nás televize Prima vybrala pro zahájení  svého nového unikátního projektu, svědčí o naší výjimečnosti. S Mikulovem se tak o tomto víkendu mohly na živo i prostřednictvím televizních obrazovek seznámit tisíce lidí a já věřím, že si jej budou pamatovat jako město, ve kterém to žije,“ řekl mikulovský starosta Rostislav Koštial.

Město získalo od televize Prima také dárkový šek v hodnotě deset tisíc korun, který byl v neděli odpoledne předán radní Marii Leskovjanové.

 

Na vysílání zpravodajství televize Prima se do Mikulova přijel podívat i Karel Gott s rodinou.          Foto: Jiří Janoušek, FTV Prima

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Poplatky zaplatí Břeclavané pohodlně již v druhém platebním kiosku

BŘECLAV Už druhý platební kiosek slouží na Městském úřadě Břeclav. Lidé mohou jeho prostřednictvím pohodlně …