Přijďte si zaběhnout Vánoční desítku. Startuje v neděli

Hustopeče – Tradiční běžecký závod pro děti i dospělé, pro běžce jakékoliv kondice je po roce opět tady. Vánoční desítka Hustopeče letos odstartuje v neděli 14.12.2014 od společenského domu na Herbenově ulici.

Čekat na závodníky budou úplně nové tratě 10 a 6 kilometrů. Poběží se nejen městem, ale i přírodou po perfektně značených cestách. Náročnější převýšení směrem na rozhlednu v Mandloňových sadech nabídne desetikilometrová trať, rovinku od spoláku k rybníku a zpět potom pohodový Běh s úsměvem na šest kilometrů. Obávat se běžci nemusejí ani sněhové nadílky, v případě potřeby bude sníh shrnován strojovou mechanizací.

Vánoční desítka startuje v neděli 14.12.2014 v 11.00 hodin od společenského domu. Pro děti je připravený Vánoční běh s Ježíškem, začátek v 9.30. Prezentace závodníků od 9.00 do 10.30 hodin.

Bojovat se bude i o titul Hustopečský drsňák. Získat tohle přízvisko může ten, kdo se zúčastní hlavního závodu Vánoční desítky a současně už má za sebou cyklistický závod Hustopečský kameňák, který se jel v září.

-jal-

vanocni_desitka_plakat2014

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

David Bartal: Lvice jsou super parta

Fosfa SPORT – HC Lvi Břeclav Trenérem roku 2023 byl za hokejový klub FOSFA HC …