Přijďte na setkání se záhadami

Velké Pavlovice – Spisovatele, scénáristu a známého řešitele záhad Arnošta Vašíčka budeme moci přivítat ve výstavním sále na Městském úřadu ve Velkých Pavlovicích ve čtvrtek 23. října 2014 od 17 hodin.

Všestranný autor během svých cest za záhadami navštívil řadu tajuplných zemí a míst. Svou pozornost věnuje také lidem z kmenů, které patří k nejstarobylejším na světě: na Borneu, Srí Lance, Mali, Madagskaru nebo třeba na Sumatře. Může vyprávět o tajuplném zvířeti sachamama z Peru, o tajemných trpasličích bytostech na Jávě, návštěvě zapovězené jeskyně na Fidži, o setkání s marockými mágy kouzelníky, o hledání přítomnosti mimozemských civilizací na Zemi, o pátrání po tajemství Ďáblovy bible.

Milovníci televizních seriálů znají Arnošta Vašíčka jako autora scénáristu dvou známých seriálů vysílaných Českou televizí Praha s názvy Planeta záhad a Setkání a tajemnem. Původně knižní dílo Strážce duší bylo také zfilmováno do podoby oblíbeného seriálu.

Všichni máme výjimečnou příležitost setkat se s význačnou osobností, výborným vypravěčem a fascinujícím člověkem. Organizátoři se těší, že i vám se bude akce mimořádně líbit.

Mgr. Dana Růžičková

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Mezinárodní den muzeí 2024

BŘECLAV / Městské muzeum a galaerie 18. 05. 2024 Na 18. května připadá tradičně Mezinárodní …