il.foto

Pokud dnes nemusíte, necestujte.

Břeclav – Pokud dnes nemusíte cestovat směrem na Prahu nebo Ostravu, zůstaňte raději doma. Ráno a dopoledne se dá očekávat, že dráhy nenasadí 30 až 50% vlaků po celé ČR (uvádějí dráhy).

Zpoždění najdete zde: http://kam.mff.cuni.cz/~babilon/zpmapa. Omezení provozu zde: http://www.cd.cz/omezeniprovozu/ . Vážná bude také situace ráno na silnicích. Dle našeho předpokladu se silničáři budou snažit ošetřit hlavně silnice 1. třídy. Silnice 2. a 3.tř. jsou mimo pořadí. Podrobné info najdete zde: http://www.dopravniinfo.cz/ .

Vaše místní MHD či aut. linky hledejte dle vaší polohy. Velká města (tam, kde jsou srážky mrznoucí) ráno postihne velký nápor cestujících. Např. Praha uvádí: Organizátor pražské dopravy, společnost Ropid varuje, že v úterý budou mimo provoz kromě městské dopravy i příměstské spoje, a to jak vlaky tak autobusy. Část spojů nejezdí už nyní. „V tuto chvíli můžeme říci, že 90 procent tramvajové sítě je mimo provoz. Teď chystáme opatření na noc, kdy do námrazou postižených úseků pošleme manipulační vozy, které se budou snažit námrazu z trolejí dostat,“ popsal mluvčí Dopravního podniku Jiří Štábl.

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Zmizela kola z nosičů

BRNO, BŘECLAVSKO: Prohlídka historických zajímavostí města měla pro turisty hořký konec.  Jízdní kola upevněná na …