PAULÍK TŘETÍ NA ŠTĚPÁNSKÉ KOLEDĚ

KYJOV /Lk/ – V Kyjově uspořádali již 53. Štěpánský běh na 8200 metrů. Jen v hlavním závodě, ve kterém startovali také běžci našeho regionu bylo na startu 210 závodníků, běžely se také žákovské kategorie. Roman Paulík z Lokomotivy Břeclav doběhl ve velmi silné konkurenci na třetím místě, když první místa obsadili favorizovaní brněnští běžci Olejníček a Míč. Paulík dosáhl času 27:21 minut a měl náskok před dalšími běžci. Umístění běžců našeho regionu – MUŽI: 28. Martin Daneš (LVI Břeclav) 35:12, 58. Stanislav Válka (Velké Pavlovice) 40:00, na 58 místě doběhl ještě žák Stanislav Válka (Velké Pavlovice) 41:05 minut. MUŽI NAD 40let: 11. Martin Růžička (Mikulov) 36:30 minut. MUŽI NAD 50 LET: 10. Milan Machač (Břeclav) 34:16. MUŽI NAD 60 LET: 6. Vladimír Novák (Ladan Morvaská Nová Ves) 49:40. MUŽI NAD 60 LET: 6. František Kovařík (Břeclav) 44:35. ŽENY: 12. Pavlína Válková (Klobouky u Brna) 43:00.