Omezení provozu kanceláří městského úřadu

BŘECLAV

Upozorňujeme, že stavební práce v budově městského úřadu se dotknou provozu některých kanceláří.


Omezen bude chod oddělení životního prostředí a části stavebního úřadu – konkrétně kanceláří vyřizujících povolování staveb pro Moravskou Novou Ves a Kostice a Tvrdonice, které budou provizorně v kanceláři č. 129.
Žádáme tedy klienty stavebního úřadu a životního prostředí, aby si schůzky domlouvaly předem mailem či telefonem, ideálně přes asistentky nebo přímo s konkrétními referenty.
Co se týče rybářských a loveckých lístků, zde je vhodné žádosti o vydání podávat především prostřednictvím podatelny.
Toto omezení platí od pondělí 6. 3. do pátku 17. 3. 2023.

Stále také platí omezení pro obecní živnostenský úřad Břeclav, který bude až do 16. března 2023 poskytovat služby v omezeném provozu. Úsek registrace podnikatelů poskytuje služby ve 3. patře budovy A, v kanceláři č. 331, provoz budou zabezpečovat v úředních hodinách vždy pouze dvě pracovnice registrace, což může způsobit prodloužení doby čekání na vyřízení.
Z výše uvedených důvodů doporučujeme klientům zvážit možnost vyřízení jejich záležitostí až od 20.3.2023 nebo zvážit možnost využití okolních živnostenských úřadů, např. v Mikulově, v Hustopečích nebo v Hodoníně v úředních hodinách příslušných městských úřadů.

Od pondělí 6. 3. 2023 bude rovněž uzavřena vstupní branka u budovy C městského úřadu v Břeclavi. Jedná se o budovu, kde sídlí matrika nebo agenda občanských průkazů a cestovních dokladů. Kvůli probíhajícím pracím na střeše budovy bude branka uzavřena do odvolání. Z bezpečnostních důvodů bude budova C přístupná pouze ze dvora městského úřadu. Pro vstup do areálu ze strany cukrovaru použijte vjezdovou bránu a dbejte zvýšené opatrnosti.

Zdroj: www.breclav.eu

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Cyklistická sezóna je v plném proudu

BŘECLAVSKO: Policisté se v Lednici zaměřili na cyklisty.  Cyklistická sezóna je v plném proudu a na …