Nepoctivé stopařky dopadeny

BŘECLAVSKO: Během cesty řidičku okradly.

Milovice – Policistům se podařilo v těchto dnech zadržet dvě ženy (39 a 52 let), které nemají příliš čisté svědomí. Ke konci května využily situace, kdy jim u silnice zastavila dvaapadesátiletá řidička. Ta stopařky nabrala v dobrém úmyslu, že je sveze. Ale to byla chyba! Ženy v době, kdy se řidička věnovala řízení, odcizily osobní věci z kabelky odložené na zadním sedadle. Navíc se zmocnily i bezkontaktní platební karty, kterou následně využily při nákupu.

Celý příběh však dopadl happyendem. Minulý týden řidička znovu projížděla obcí Milovice a všimla si, že u cesty postávají dvě stopařky. Poznala, že jsou to právě ty ženy, které před nedávnem  svezla. Tuto informaci okamžitě zavolala na policii a za pár minut obě podezřelé měly o odvoz postaráno. Svezly se policejním vozidlem přímo na služebnu.

Za krádež a neoprávněné opatření platebního prostředku je bude čekat soudní verdikt. Spisový materiál v nejbližších dnech postoupíme ve zkráceném přípravném řízení na Okresní státní zastupitelství Břeclav.

Zdroj: www.policie.cz

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Slavnosti města Mikulov

MIKULOV Od 17. do 19. května se můžete zastavit na Náměstí a další lokality za …