Nejmladší stolní tenisté regionu bojovali o tituly

Klobouky u Brna – O přebornické tituly regionu Břeclav bojovali stolní tenisté dvou nejmladších věkových kategorií v úterý 28.října v Kloboukách u Brna. Kromě hráčů, kteří již mají více herních zkušeností, se na startu objevila i řada nováčků. Každý svůj dílčí úspěch prožívali s velkými emocemi oni i jejich rodičové. Jistě to mládeži přispěje k větší motivaci do dalšího tréninku.

V kategorii nejmladšího žactva zvítězila mezi dívkami Aneta Knappeová (Klobouky) před Nelou Vintrlíkovou a Nikolou Janouškovou (obě MSK Břeclav). Vítězem dvouhry nejmladších žáků se stal s převahou Ondřej Klenovec (MSK), který neprohrál ani jeden zápas. O pořadí na další třech místech rozhodovaly vzájemné zápasy hráčů, kteří získali shodný počet vítězství. Druhou příčku díky nejlepšímu skóre (5:3) obsadil Petr Mrázek, třetí skončil s bilancí 5:5 Jakub Studýnka (oba Kobylí) a čtvrtý s výsledkem 3:5 Richard Opluštil (MSK). Čtyřhru nejmladších žáků vyhrál pár Mrázek-Studýnka.

Ve dvouhře mladších žákyň byla první Ludmila Halasová (Orel Šitbořice), stříbro vybojovala Klára Koberová, bronz Nela Vintrlíková (obě MSK Břeclav). Roli favorita ve dvouhře mladších žáků potvrdil Petr Svoboda (Klobouky), který ve finále porazil svého oddílového kolegu Tadeáše Lesovského 3:0 (12,7,1). V prvním setu mu odvracel pár setbolů, v dalším průběhu hry byl již zřetelně lepší. O třetí místo se rozdělili Tomáš Jaroš (MSK) a Ondřej Klímek (Klobouky), ve čtvrtfinále byli ještě další čtyři hráči MSK Marek Maněk, Radek Němeček, Samuel Taláb a Ondřej Klenovec. Čtyřhru mladšího žactva ovládly páry Halasová-Koberová a Svoboda-Klímek.

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Lvům to jde i na kolečkách! Přípravka vybojovala stříbro

I když hokejová sezóna již dávno skončila, řada mladých hráčů FOSFA HC Lvi Břeclav se …