Nehodovost v květnu

BŘECLAVSKO: Včera při nehodě zemřel motorkář.

Břeclavsko – Tragická dopravní nehoda se stala včera okolo půl sedmé navečer v katastru obce Novosedly. Řidič motocyklu KAWASAKI projížděl ve směru od Drnholce na Dobré Pole. Motorkář nezvládl řízení po předjetí osobního vozidla. V důsledku nepřizpůsobení rychlosti se v době, kdy se vracel zpět do pravého jízdního pruhu, dostal do smyku a vyjel mimo komunikaci. Narazil přitom do sloupu elektrického vedení. Úsek, kterým projížděl, je značen výstražnou dopravní značkou upozorňující na nerovnost vozovky, neboť se zde nacházejí tzv. „vyjeté koleje“. Čtyřiatřicetiletý řidič zraněním na místě podlehl. Celá událost zůstává nadále v šetření.

V průběhu měsíce května je to již druhá dopravní nehoda na Břeclavsku, která si vyžádala to nejcennější – lidský život. První nehodu evidujeme ze dne 5. května v obci Velké Němčice, kde došlo ke střetu osobního vozidla s 82letou chodkyní. Žena utrpěla vážná zranění, kterým po několika dnech v nemocnici podlehla. Také uvedená událost je stále v šetření.

Pro doplnění informací lze upřesnit, že za prvních pět měsíců letošního roku jsme šetřili 208 nehod s celkovou škodou téměř 12 milionů korun.

Zdroj: www.policie.cz

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Nákup, hledaný a jízda

BŘECLAV (11.6.2024) – Po delší odmlce něco krátkého. Strážníky požádala o pomoc žena, které byly …