Násilník skončil ve vazební věznici

BŘECLAVSKO: Bodl svého kamaráda.

Drnholec – Tragicky mohla skončit potyčka, která se odehrála ve středu 28. prosince v nočních hodinách. Na tísňovou linku jsme přijali oznámení od 33letého muže, který se sám udal, že bodl svého kamaráda. Na místo okamžitě vyjeli policisté, aby situaci prověřili. Ukázalo se, že oba aktéři jsou pod silným vlivem alkoholu a jednašedesátiletý muž má bodné zranění na noze. Alkohol byl také pravděpodobně příčinou sváru. Mladší muž nejdříve začal svého známého napadat pěstmi a nakonec vzal na něj lovecký nůž, kterým mu způsobil hlubokou ránu. Zakrváceného muže převezla rychlá záchranná služba do nemocnice a jeho zranění bylo kvalifikováno jako těžké.

Násilníka hlídka okamžitě zadržela a převezla na policejní služebnu. Při provedení odborného měření na alkohol vykázal přístroj hodnotu 3,22 promile. Navíc se ukázalo, že zadrženého kolegové velmi dobře znají, problémy se zákonem u něj nebyly výjimkou.

Po vystřízlivění byl 33letý podezřelý obviněn ze spáchání zločinu – těžké ublížení na zdraví a z rozhodnutí soudu byl eskortován do vazby. Za uvedené jednání mu může soudce zajistit až tříletý pobyt za mřížemi.

Zdroj: www.policie.cz

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Kdo hledá, najde

BŘECLAV – Za nemalého přičinění operátorů MKDS se strážníkům podařilo dohledat další jedince podezřelé nejen …