il.foto

NA REPREZENTAČNÍM PLESE MĚSTA MIKULOV VYSTOUPÍ LEONA MACHÁLKOVÁ I SILOVÍ AKROBATÉ

Mikulov – Mikulovskou plesovou sezónu zahájí 31. ledna v hlavním zámeckém sále reprezentační večer. Vystoupí Leona Machálková, zatančí profesionální tanečníci a silovou akrobacii „ruku v ruce“ představí duo DaeMen. Večerem bude provázet Monika Brindzáková.

O hudební program se postará taneční orchestr Variant z Českých Budějovic, jehož repertoár nabízí skladby mnoha žánrů. Hostem večera bude jedna z nejpopulárnějších českých zpěvaček Leona Machálková, která vystoupí v doprovodu pianisty Petra Berki a zazpívá svoje největší hity jako Zbloudilá, Žízeň lásky, Kometa či Galaxie přání. Tradičního předtančení se zhostí brněnská skupina DANZA a show s ukázkami standardních tanců předvedou profesionálové Kateřina Jančová a Petr Pohlodek. Milovníci cimbálu se mohou těšit na muziku Cimbaltrio, která hraje po celý večer v zámecké vinárně. Na závěr přijde DJ a hosté mohou zbytků energie k tanci využít při diskotéce.

„Ples ozvláštní i vystoupení dua DaeMen, které předvede silovou akrobacii s elegancí a jistotou anglických gentlemanů. Velmi lákavé budou i výhry v tombole,“ zve všechny příznivce plesové sezóny Marcela Koňáková, ředitelka pořadatelské společnosti Mikulovská rozvojová.

Zámecký sál se k plesání otevře od čtvrt na osm večer. Cena slosovatelné vstupenky je 500 Kč. Předprodej lístků je od 15. prosince v Turistickém informačním centru Mikulov na Náměstí.

lk

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Mládež – výsledkové tabulky soutěží 2023-2024

HOKEJ Mládež – výsledkové tabulky soutěží 2023-2024 REGIONÁLNÍ LIGA JUNIORŮ 2023/24 SK. 9-10 Název týmuZápasySkóreBody1SK …