Muži v sobotu podlehli na domácím ledě vedoucímu týmu krajské ligy

Muži 2.2. 2019 – Muži v sobotu podlehli na domácím ledě vedoucímu týmu krajské ligy

V sobotu podlehli muži na domácím ledě vedoucímu týmu krajské ligy HHK Velkému Meziříčí

HC Lvi Břeclav  –  HHK Velké Meziříčí  2 : 6 (0:0, 1:2, 1:4)

V první třetině to byl velmi vyrovnaný zápas, obě mužstva si vytvářely gólové šance, ale díky skvělým brankářům byla 1.třetina bez gólu. Nikdo neměl dlouho navrch a po 40-ti minutách zápasu, za stavu 1:2, si hosté jen těsně drželi náskok. Zlom přišel teprve 13 minut před koncem zápasu, kdy se Meziříčí dokázalo ještě čtyřikrát prosadit a urvat na ledě Lvů 3 body.

Branky Lvů: Juránek, Klimovič

První zápas za A-tým má dnes za sebou teprve 16-ti letý dorostenec lvů, Patrik Kunc, který získal místo v útoku druhé lajny a podílel se tak na druhém gólu. Rozhovor s ním brzy na webu Týdeníku BŘECLAVSKO

Do konce základní části krajské ligy Jihomoravského kraje a Zlína čekají Lvy ještě tyto  tři zápasy a to jeden na domácím ledě a dva na ledě soupeřů

Ø  v neděli 10.2. v  Uh. Ostrohu s Hokej Uh. Ostroh

Ø  v sobotu 16.2. v Břeclavi  s HC Brumov-Bylnice

Ø  a poslední zápas o víkendu 23-24.2. v Hodoníně s Drtiči SHKM Hodonín

Tabulka po 23.kole krajské ligy Jihomoravského kraje a Zlína  (bez započtení našeho zápasu s Vel. Meziříčím)

Část: Základní část (zč)
Tabulka dle: SDŘ článek 416 je shodná jako SDŘ článek 417 po písmeno E)