MUŽI mají jistý postup do PLAY-OFF

Základní část sice ještě neskončila, ale podle tabulky  bodů a vzájemných zápasů se soupeři, mají Lvi už nyní jisté umístění v elitní osmičce!
První a hlavní cíl, který byl před touto sezónou zadán je tedy splněn a po dlouhým dvou letech si Lvi zahrají vytoužené PLAY-OFF

i přes to, že šestizápasová bodová série byla v sobotu na ledu FOSFA  Arény  bohužel přerušena a Lvi doma podlehli Boskovicím

HC Lvi Břeclav –  SKMB Boskovice  2 : 6  (1:2. 1:3: 0:1)

V úvodní třetině se Lvi dostali do vedení, hosté ale zvládli dvěma brankami během 40-ti vteřin strhnout vedení na svou stranu.

Ve druhé třetině si Boskovice postupnými třemi góly zvládly vypracovat vedení 5:2. V závěru pouze jednou trefou dotáhli

Poslední třetina byla dlouhou dobu bez branky, až 23 vteřin před koncem zápasu přidali hosté šestý gól do sítě Lvů a potvrdili tak své vítězství 6:2

Góly Lvů: Průdek, Lokaj