Muž dosáhl svého. Skončil však v jiné nemocnici, než doufal

BŘECLAV (16.09.2017) – Příslovečného Pyrrhova vítězství dosáhl v pátek večer třiašedesátiletý Břeclavan. Tak urputně se po svém propuštění z břeclavské nemocnice domáhal opětovného pobytu v ní, až v nemocnici skutečně skončil. Ovšem v jiné, než doufal. Strážníci ho totiž vzhledem k jeho stavu převezli do nemocnice brněnské, kde přečkal noc v rámci detoxikace v protialkoholním zařízení.

Břeclavan na sebe upoutal pozornost už před osmou hodinou večerní svým chováním na hřišti sídliště Slovácká. Lidem z okolí došla trpělivost a přivolali strážníky. Ti zjistili, že muž je zjevně pod vlivem alkoholu a navíc má po předchozím pádu na zem zranění na hlavě. Na místo tak byla přivolána sanitka, která Břeclavan převezla k ošetření do nemocnice.

V ní se mu zřejmě zalíbilo natolik, že po svém ošetření a propuštění domů se do nemocnice chtěl mermomocí vrátit. Byl natolik neodbytný a obtěžující, že ochrance i personálu nemocnice došla trpělivost a tak strážníci k muži jeli podruhé. Břeclavan se dočkal. Noc nakonec strávil v brněnském zdravotnickém zařízení, do které byl transportován k vystřízlivění. Za tento nocleh ho však čeká složenka s čtyřmístnou cifrou, při pohledu na níž možná vystřízliví napodruhé.

Zdeněk Novák

Zdroj: www.mpbv.cz

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Nákup, hledaný a jízda

BŘECLAV (11.6.2024) – Po delší odmlce něco krátkého. Strážníky požádala o pomoc žena, které byly …