Mladší i starší žáci ukončili letní přípravu s Vladimírem Růžičkou

Letní přípravou začala žákovské mládeži první etapa suché přípravy na následující sezónu 2023/24.

Břeclavská žákovská mládež se připravovala čtyřikrát týdně zejména v oblastech gymnastiky, atletiky se zaměřením na dynamiku a sílu. Nechyběla ani nervová, kompenzační i obratnostní cvičení potřebná k rozvoji jednotlivců, které jsou potřeba pro lední hokej.

V průběhu letní přípravy nechyběli ani tréninkové jednotky na ledě zaměřené na obratnostní bruslení. Letní přípravou doprovázeli vstupní i výstupní testy. Lvíčata také absolvovali tréninkové dávky na mosteckém stadionu pod vedením bývalého reprezentačního trenéra Vladimíra RůžičkyDo tréninkových procesů se pod vedením trenérů Balána Turčana zapojil i bývalí další vynikají reprezentační útočník Roman Kaděra.

„Čeká nás náročná sezona “ prozradil trenér Turčan.„Budeme v příští sezoně nastupovat ve dvou soutěžích. V žákovské lize, kterou budeme chtít hrát na příslušné výkonností úrovni. Také nás čeká v 5 a 6 třídě konfrontační soutěž CCM Liga se špičkou žákovské mládeže v ČR. Chceme vytvářet podmínky pro výchovu břeclavské mládeže s perspektivou do dorosteneckých a juniorských soutěží v Břeclavi“ doplnili trenéři Balán s Turčanem. „Budeme i nadále pokračovat v nastaveném trendu kvalitní výchovy místní žákovské mládeže. Přípravné období začínáme 7.8. 2023 po mezinárodním turnaji Hlinka Grecky Cupu 2023 reprezentantů do 18 let na našem zimní stadionu, kde je připravena řada přípravných utkání včetně příměstského soustředění.“

Více foto k tomu na webu hokejového klubu

https://www.hclvibreclav.cz/c/mladsi-i-starsi-zaci-ukoncili-letni-pripravu-s-vladimirem-ruzickou-353

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Odhalení pomníku pilota J. Broučka

BŘECLAV / ulice U Tržiště, Břeclav a kino Koruna 13. 7. 2024 16:00 – 18:00 …