Mikulovské ozvěny 59. Zlín Film Festivalu – Filmové projekce

MIKULOV

7 .6. 2019

Městské kino – kinosál

Moderátoři festivalu: Michaela Danielová, Kateřina Höferová, Jiří Daniel, Šimon Svoják

8.15 Tajemství Sovího lesa, Estonsko, 2019, 90 min, 8+ 

Napínavé dobrodružství dívky jménem Eia
Vánoční svátky desetileté dívky jménem Eia naberou nečekaný rozměr, když se holčička ocitne na odlehlé farmě, kde široko daleko nic není. Alespoň to tak nejdřív vypadá. Eia však brzy objeví krásy okolní přírody a divoké zvěře, pomůže zachránit pravěký les, který je domovem tajemných sov, ale zejména odhalit přísně střežené rodinné tajemství.

Více na webu kina
10.15 Pařížská tajemství a jiné animáčky, 40 min, 4+

Více na webu kina

11.30 Bouřlivé léto, Německo, 2018, 105 min, 12+

Je léto a sestry Lou, Charly a Emmie Immenhofovy se těší na pohodový čas strávený u svých koní. Je tu však jeden zádrhel. Rodina Immenhofových je na mizině. Navíc mají problémy se zákeřným vlastníkem sousedního hřebčí-na a jeho cvičitelkou koní Runou. Runě se nedaří ochočit novou dostihovou hvězdu Cagliostra a obviní Lou z problematického chování koně. Lou vidí jediné řešení – souhlasí s nabídkou, která však znamená riziko nejen pro její oblíbenou klisnu Holly, ale také pro budoucnost celé rodinné stáje.

Více na webu kina
17.30 CM Kapuráci z Valtic

18.00 Slavnostní zahájení festivalu s projekcí filmu – Chlapec a pelikán, Austrálie, 2019

Hřejivý příběh o neobvyklých přátelstvích a bezpodmínečné lásce. Mike Kingley vypráví vnučce příběh ze svého dětství, které po smrti své matky prožil s otcem na opuštěném australském pobřeží. Jeho bezstarostný život se navždy změní poté, co najde hnízdo čerstvě vylíhnutých pelikánů, jejichž matku zastřelili lovci. Za pomoci místního Austrálce Bila a svého otce se jim podaří vychovat tři dospělé pelikány. Mezi Mikem a jedním z ptáků, Panem Percivalem vzniká výjimečně velké pouto přátelství. Krásné časy radovánek se však blíží ke konci.

Více na webu kina

 

Amfiteátr – Letní kino

21.30 Ženy v běhu, komedie, ČR, 2019

Věra (Zlata Adamovská) prožila s Jindřichem báječný život a je pevně rozhodnutá splnit jeho poslední přání – zaběhnout maraton! Emancipovaná a rázná matka tří dcer v tom nevidí žádný problém. Prostě si trasu rozdělí na čtyři díly a zdolají těch více než 42 kilometrů jako rodinná štafeta. Žádná z nich sice dosud neuběhla ani metr, ale do startu přece zbývají tři měsíce a trenér Vojta (Vladimír Polívka) připravil skvělý kondiční plán. Stačí jen začít.

Více na webu kina

 

CENY VSTUPENEK NA FILMY:

Vstupné na jednotlivé projekce – 120 Kč (děti do 12 let – 60 Kč)
Filmpas  na 3 dny (7 – 9/6) – 300 Kč
Family pas na 3 dny (7 – 9/6 – 1 dospělý a dítě do 12 let) – 400 Kč
Filmpas na 5 dní (7 – 11/6) – 450 Kč
Family pas na 5 dní (7 – 11/6 – 1 dospělý a dítě do 12 let) – 500 Kč

* Pasy držitele opravňují ke shlédnutí všech promítaných filmů v rámci zakoupeného termínu (3 dny nebo 5 dní) a to včetně promítání v letním kině.

* VSTUP NA DOPROVODNÝ PROGRAM JE ZDARMA

Veškeré informace ohledně vstupenek a kompletní program filmového festivalu naleznete na webu kina

Zdroj: www.mikulov.cz

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

TAK NÁM PŘIVEZLI FERDINANDA

BŘECLAV / Městské muzeum a galerie / muzeum pod vodárnou 5. 7. – 20. 9. …