Lvice v sobotu Uničově vedení neuhájily a padly po nájezdech

HC Uničov : HC Lvi Břeclav 7:6 po sn ( 1:2, 2:2, 3:2)

Lvice v Uničově sehrály vyrovnané utkání, se šťastnějším koncem pro domácí hráčky. Nejvíce mrzí zejména obdržená branka v poslední minutě druhé třetiny a gól, který Lvice dostaly pouhých sedm vteřin po zvýšení na 5:3. V prodloužení si přes větší aktivitu Lvice bohužel s brankářkou domácího týmu neporadily.

Poprvé tak jel náš tým nájezdy. Bohužel ženy nakonec o bonusový bod přišly až v osmé sérii nájezdů (po úvodních pěti byl stav 1:1), kdy se podruhé prosadila domácí Hračová. Lvice si tak vezou z Uničova bod za remízu v základní hrací době, což vzhledem k průběhu utkání je spíše ztrátou.

Sestava Uničov : Kohoutková – Handlová, Nesvadbová, Möllerová K., Hrbatová, Nováková E. – Möllerová L., Krejčí, Kubíčková, Vaníčková, Nováková A., Novotná, Ungrová, Gerhátová, Hračová, Bahůlová, Solovská.

Sestava Břeclav: Kocmanová – Bartalová, Hrdinová, Vozdecká, Zoubková – Prokopová, Buociková, Sadílková, Bartoňková, Pospíšilová, Raclavská

Branky: 11. Nováková A., 24. Möllerová L. ( Kubíčková), 40. Novotná ( Möllerová L., Ungrová), 46. Nováková A., 50. Hračová ( Nováková A.), 55. Nováková A. ( Novotná, Möllerová L.) rozh. nájezd – Hračová  – 7. Vozdecká ( Sadílková), 10. Vozdecká ( Sadílková),  31. Buociková ( Pospíšilová), 32. Sadílková ( Prokopová, Vozdecká), 46. Sadílková ( Vozdecká, Hrdinová), 53. Sadílková ( Buociková)

Vyloučení : 9: 5 ( Z toho UNI 1 x TS, BV 1 x 5 + KO)  Využití : 1:1 Oslabení : 0:0, Průběh utkání : 0:2, 2:2, 2:4, 3:4, 3:5, 5:5, 5:6, 6:6.