Kapitánka břeclavského týmu K. Buociková a autorka tří branek v utkání s HLC Bulldogs Brno

Lvice o svátečním víkendu dvakrát naplno bodovaly

V pátek 28.9. odehrály břeclavské Lvice v Blansku  zápas s Cherokees Brno.

V jednoznačném zápase svého soupeře zcela suverénně přehráli a přestřílely v poměru 74:12. Malinké zaváhání předvedly pouze na začátku třetí třetiny, kdy domácí hráčky nejprve využily přesilovou hru a hned vzápětí dokázaly vsítit svoji druhou branku. Na tuto Lvice odpověděly v následující minutě a na ledě opět dominovaly.

V neděli 30.9. se břeclavské hráčky představily opět před domácím publikem. Jejich soupeřem byl tým HLC Bulldogs Brno.  Nástup Lvic byl skvělý. Hned ve 27. vteřině se v sezoně poprvé trefila za záda brankářky hostí kapitánka týmu K. Buociková( na snímku v popředí). Domácí hráčky si vytvořili územní převahu a v osmé minutě zápasu mohly podruhé slavit. Až poté se začali osmělovat i Buldočky z Brna. Povedlo se jim snížit na rozdíl jediné branky. Na ledové ploše si i nadále více šancí vytvářely Lvice, ale hostující brankářka již další puk za svá záda nepustila. druhá třetina příliš hokejové krásy nenabídla. Hostující tým úporně bránil, a domácí hráčky se nemohly prosadit. I přes jejich snahu to stačilo pouze na dvě trefené brankové konstrukce a zbytek našich střel pochytala hostující gólmanka. Ve třetí části se Lvice hnaly za zvýšením svého náskoku. V polovině této části hry, přišlo zaváhání na útočné modré, a po krásném zakončení z brejku od S. Střížové to bylo rázem 2:2. V 55. minutě Lvice dokázaly využít nabídnutou přesilovku a šly opět do vedení. Zápas již dohrály v klidu. Ještě v poslední minutě se trefila K. Buociková, a svým třetím gólem v utkání definitivně rozhodla, že další tři body zůstanou na domácím zimním stadionu.

HC Cherokees Brno : HC Lvi Břeclav 2:13 ( 0:5, 0:4, 2:4)

Sestava Cherokees: Gregorová – Šlanhofová, Krčková, Bubíková A. , Chytková – Zábojová, Vallová, Sáňková, Glosová, Bušová, Hudcová, Bubíková Z.

Sestava Břeclav: Kocmanová – Bartalová, Duroňová, Dobrovolná, Zoubková – Sadílková, Prokopová, Buociková, Koníčková, Vozdecká,Ulbrichová, Raclavská, Hrdinová

Branky a asistence: 41. Hudcová ( Vallová), 41. Bubíková Z. ( Vallová) – 4. Sadílková ( Zoubková), 6. Sadílková ( Duroňová), 12. Sadílková ( Vozdecká, Buociková), 14. Hrdinová ( Dobrovolná), 15. Koníčková, 21. Sadílková ( Buociková), 24. Vozdecká ( Buociková), 36. Hrdinová ( Zoubková),  37. Vozdecká ( Sadílková), 42. Hrdinová ( Bartalová), 47. Hrdinová ( Raclavská), 56. Vozdecká, 60. Vozdecká ( Dobrovolná)

Vyloučení : 2:2, Využití: 1:0, Oslabení: 0:0  Průběh utkání: 0:9, 2:9, 2:13

HC Lvi Břeclav : HLC Bulldogs Brno  4:2 ( 2:1, 0:0, 2:1)

Sestava Břeclav: Kocmanová –  Bartalová, Duroňová, Zoubková, Hrdinová – Prokopová, Buociková, Sadílková, Vozdecká, Dobrovolná, Koníčková, Ulbrichová, Raclavská

Sestava Bulldogs Brno : Havránková – Kolísková, Lenertová, Vodičková, Kurtaničová, Kubátová, Střížová, Janáčková, Mičínová, Marešová, Lišková, Benešová

Branky a asistence: 1. Buociková ( Sadílková, Bartalová), 8. Buociková ( Sadílková), 55. Sadílková, 60. Buociková ( Vozdecká)  – 12. Vodičková ( Janáčková), 52. Střížová

Vyloučení: 4:5 ( z toho Břeclav 1 x 5 + KO)  Využití : 1:0, Oslabení: 0:0, Průběh utkání: 2:0, 2:2, 4:2