Lvi a Lvice vyhlásili malířskou soutěž!

V době koronavirové pauzy se stejně jako na jaře rozjíždí sportovní výzvy pro břeclavské hráče. Na jaře se plnily různé úkoly, které ze začátku rozjeli trenéři a jejich svěřenci se k nim postupně přidávali. Později se začali hráči vyzývat i navzájem. Ve stejném duchu se pokračuje i teď, na podzim. S podobnou, méně fyzicky náročnou, výzvou teď přichází seniorské týmy Lvic a Lvů.

Jak vznikla myšlenka ?

Celý nápad vznikl tak nějak spontánně, když jedna fanynka nakreslila a zaslala velmi podařený obrázek gólmana břeclavského A-týmu Michala Martinčíka. Na to začali navazovat i ostatní fanoušci a naši malí Lvi, kteří začali posílat obrázky s hokejovou tématikou. Nejčastěji to bylo logo břeclavského klubu. Dále moc hezké obrázky právě loga, které reprezentují seniorské týmy – lev a lvice. Došly nám dokonce i 2 loga nakreslené na plátno se zprávou od autorky, že by byla ráda, kdyby tyto plátna zdobily kabiny žen a mužů. Navázalo se i na portréty, kdy byl zpracován velmi autentický portrét kapitánky žen.

Během asi 2 dnů jsme měli zprávy přeplněné. Proto jsme se rozhodli oficiálně vyzvat všechny fanoušky, hráče a vlastně kohokoliv, kdo se do soutěže chce zapojit nezávisle na věku.

 

Podmínky výzvy

Jedná se o soutěž, ve které pobudíte Vaše kreativní a tvořivé smysly a přenesete je na papír.

Stačí namalovat obrázek na téma „Břeclavský hokej“. Cokoliv Vám může být inspirací a kreativitě se samozřejmě meze nekladou.

Soutěž se otevřela 2.11.2020 a bude trvat až do 1.12.2020.

Namalované obrázky odešlete na email: michal.martincik@seznam.cz

Připište jméno a případně i věk autora.

 

Ukončení soutěže

Soutěžíme v několika kategoriích – nejoriginálnější, nejhezčí, nejpropracovanější, nejoblíbenější u fanoušků, …

 

Vítěz každé kategorie vyhraje symbolickou cenu s klubovou tématikou.

Pro nás jsou ale vítězové všichni, co se do soutěže zapojí! Proto všechny díla, která nám dáte k dispozici, budou po otevření ZS vystaveny na Lví vernisáži, která bude zdobit prostory našeho zimního stadionu. Každý bude moct dojít a díla si prohlédnout. Datum otevření vernisáže vzhledem k současné situaci nemůžeme udat, ale doufáme, že to bude co nejdříve a společně se na ZS opět potkáme. Co ale slíbit můžeme, že po skončení soutěže poskytneme článek, shrnující celou soutěž včetně fotografií.

Všech obrázků si ceníme a děkujeme, že nás v této situaci podporujete i mimo tribuny.

Pojďme jich namalovat co nejvíc!

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Odhalení pomníku pilota J. Broučka

BŘECLAV / ulice U Tržiště, Břeclav a kino Koruna 13. 7. 2024 16:00 – 18:00 …