il.foto Jaroslav Kicl

Kroměříž jde po výhře nad MSK do čela dorostenecké ligy

HS Kroměříž U19 – MSK Břeclav U19 3:1 (1:0)

KROMĚŘÍŽ (hý) – Ve druhém kole Moravskoslezské dorostenecké ligy hráli fotbalisté MSK Břeclav U19 na hřišti silné Hanácké Slávie Kroměříž.

Ta se v prvním poločasu dostala do jednobrankového vedení po sérii rohových kopů. Dvakrát se ke střele na branku dostal David Vu Van, bylo to však z velké dálky. Druhý poločas nezačal pro MSK dobře. Po úniku po pravém křídle a centru před branku přišel druhý úspěch domácích. Kontaktní branku na 2:1 vstřelil Tomáš Košut v 75. minutě po přímém volném kopu blízko značky pokutového kopu po nedovoleném hraní rukou brankáře po nepovedené „malé domů“. V závěru hosté hru otevřeli, ale sedm minut před koncem hrací doby Kroměříž vstřelila třetí gól.

MSK: Bíza – Trčka (71. Kurdík), Košut, Svoboda, Kacr – Florus (81. Kocourek), Redek, Tichý, Vu Van (87.Cinádr), Rychlík – Novák.

Další zápas Moravskoslezské dorostenecké ligy čeká mladé fotbalisty MSK v sobotu 30. srpna, kdy od 10.30 hod uvítají v derby celek RSM Hodonín, který je v tabulce druhý s plným ziskem bodů.