Marek Dora (kapitán týmu)

Krátké rozhovory s hráči po přátelském utkání s Rosicemi

 Bezprostředně po posledním domácím utkání s Rosicemi udělal  Filip Hrbatý krátké rozhovory s třemi hráči:

 

 Marek Dora (kapitán týmu)

 Jak byste zhodnotil dnešní utkání?

Tak utkání bylo dost těžké ke konci, výhra je výhra, ale z naší strany po herní stránce to byla bída.

 Jak podle Vás vypadá parta v kabině na následující sezonu?

Parta je opět vynikající. Uvidíme jak nám to bude klapat na ledě, ale v kabině je parta dobrá.

 Další utkání už bude mistrovské, jak tipuješ jak by mohl tým dopadnout?

Nehodlám tipovat… (smích) v minulé sezoně jsem tipl, že budeme v play off, dokonce do šestého místa a nevyšlo to, takže tento rok netipuju.

 

 Filip Král 

 V dnešním utkání jste porazili Rosice 2:1, jak by si utkání zhodnotil? 

Tak zápas byl takový všelijaký, v průběhu utkání jsme se přizpůsobili tempu Rosic. Hlavně ve druhé třetině bylo znát jak jsme přistoupili na hru Rosic a přestali jsme bruslit. Z toho důvodu se Rosice dostávali častěji do střel a do šancí. Věřím, že tomuto se v mistrovských utkáních vyvarujeme.

 V loňské sezoně už si odchytal za áčko pár utkání a letos už si jeden z hlavních brankářů mužů, jak se v bráně cítíš a jaká je to změna oproti juniorské lize?

Změna je to veliká, všechno je rychlejší. Juniorská liga je pomalejší. Za muže v Břeclavi je pro mě čest chytat, vždycky jsem si přál si tady s některýma kluky zahrát. Na tréninkách se snažím abych byl v bráně platný a poté klukům mohl co nejvíce pomoci svými výkony.

 Jak působí po generálce týmy tvých očích a jak tipuješ že Břeclav dopadne?

Tipovat jak dopadneme nechci. Určitě bych to viděl na play off. Ještě jsou tam nějaké chyby ve hře, ale věřím, že je co nejdřív odstraníme a do mistrovských zápasů už to bude jen lepší.

 

 Radek Zháňal

 Jak by si zhodnotil dnešní utkání?

Dneska bych náš výkon hodnotil negativně, nebudu se vymlouvat, že nás je málo nebo že chyběli někteří hráči, ale prostě jestli chceme hrát střed nebo vrch tabulky tak nemůžeme doma s Rosicemi hrát 2:1 a klepat se dokonce o výsledek.

 Jak by si zhodnotil přípravu týmu HC Lvi Břeclav?

Je to v mezích no, máme 3 tréninky týdně, to je tak maximum co můžeme v krajském přeboru vyžadovat, jsem rád za úterní posilovnu (Ivan Klauda předcvičuje hráčům trénink „tabata“) to nám co se týče kondice hodně pomáhá, protože letní příprava, ruku na srdce, by mohla u spousty hráčů být lepší. Dál musíme víc pracovat a musíme dohánět, ostatní šli oproti nám dříve na led, tak to všechno musíme dohnat.

 Jak vidíš účinkování týmu HC Lvi Břeclav v nadcházející sezoně?

Tak chceme se dostat do play off. Mým osobním přáním je abychom skončili do čtvrtého místa abychom v play off začínali na domácím stadionu.

Filip Hrbatý

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Hokej je stále nejdražším masově populárním sportem:

Zdroje info: Týmuj, Aspen Příspěvek od: Radek Štěpán  Sport pro mnohé z nás znamená mnohem …