beautyexpo.cz

Kadeřnice vyhrála prestižní soutěž

MIKULOV – Lenka Gorčíková, mladá talentovaná kadeřnice žijící v Mikulově, sklízí úspěchy na prestižních kadeřnicko-vizážistických soutěžích.

Z 8. ročníku soutěže Creative Image Team 2014 si přivezla zlatou medaili. Společně se svou kolegyní vizážistkou Ester Tesaříkovou zvítězily v kreativní tvorbě na téma Černá vdova.

„Téma to bylo rozhodně zajímavé a konkurence mezi osmi týmy veliká. O to víc nás těší tento úspěch. Odborná porota hodnotila celkový dojem a na vše jsme měli osmdesát minut. Pětačtyřicet minut jsem na podiu pracovala s modelkou já a pak se pustila do práce moje kolegyně vizážistka Ester Tesaříková,“ popsala průběh soutěže mladá kadeřnice, která je také pyšnou majitelkou dvojnásobného titulu Kadeřník Moravy a v minulosti byla nominována také na Kadeřníka roku. Absolutní kadeřnický Oscar nakonec ale skončil v jiných rukách.

Přesto si jeden velký profesní sen Lenka Gorčíková už splnila. „Před třemi lety jsme si otevřeli s manželem své vlastní studio v Břeclavi Hair Studio Piel Professional,“ vyznává se mladá kadeřnice. Na soutěžích se pak potkává se spoustou zajímavých lidí a otvírá jí to tak brány k zajímavé práci i v showbyznysu. Zároveň také předává své zkušenosti jako školitelka a lektorka kadeřníků.

„Kadeřničina mě moc baví a soutěživý duch je ve mně snad odmala, a tak se těším na další soutěže a veletrhy,“ říká mladá žena, původem z Velkého Karlova.
A jaké jsou kadeřnické trendy na letošní rok? „Rozhodně je to přirozenost, fialové a červené vlasy jsou přežitkem. Jaro bude ve znamení starorůžového nádechu, který vypadá krásně v blond vlasech,“ nabízí tipy Lenka Gorčíková.

(js)

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Zmizela kola z nosičů

BRNO, BŘECLAVSKO: Prohlídka historických zajímavostí města měla pro turisty hořký konec.  Jízdní kola upevněná na …