il.foto

Jak se vedlo Lvíčatům ?

Mladší žáci

HC LVI BŘECLAV – HK KROMĚŘÍŽ 12:6 ( 7:0, 2:5, 3:1). Hosté v první třetině nevěděli kam dřív skočit. Hra domácích byla rychlá, přihrávky přesné a střelba také. Za stavu 9:0 se hra vyrovnala a Kroměřížští po první vstřelené brance ožili. Jejich vzepětí trvalo až do stavu 9:5. Pak se domácí opět vzchopili a přidali další branky.

Starší žáci

HC LVI BŘECLAV – HK KROMĚŘÍŽ 1:1 ( 1:0, 0:1, 0:0). V první části měli převahu domácí a hosty držel pouze skvělý výkon brankáře. Druhá třetina patřila Kroměříži, která po zásluze vyrovnala. V poslední třetině měli více šancí domácí, ale vítězný gól nedali.

Mladší dorost

HC LVI BŘECLAV – EHC LIWEST LINZ 1:0 ( 0:0, 1:0, 0:0). Na ledě bylo znát že ani jeden z týmů nechce udělat chybu. Po celé utkání měli Lvi puk na hokejkách častěji, Rakušané hrozili jenom občas rychlými protiútoky. Rozhodující branka padla v 18. minutě druhé třetiny při přesilovce.

HC LVI BŘECLAV – EC VSV VILLACH  3:6 ( 0:2, 2:1,1:3). V neděli bylo na ledě znát, že přijelo hokejově vyzrálejší družstvo. Hosté se sice ujali vedení, ale na ledě nebylo znát, že přijel vedoucí tým tabulky. Lvi se soupeře nebáli a byli mu vyrovnaným soupeřem. Dvakrát dokázali vyrovnat, ale Villach v závěru zkušeně využil okének v břeclavské obraně.

Víkend dorost tak zakončil s jednou výhrou a jednou prohrou. Ale porážka byla rozhodně se ctí a s vedoucím týmem odehráli Lvi velmi dobré utkání, které bylo výkonem lepší nežli výhra v sobotním utkání. Dorost se tak po zásluze stále pohybuje v horní polovině tabulky soutěže.

V sobotu od 11 hodin hostí kategorie U10 v rámci Eurominiligy tyto soupeře – Wien Tigers, HK Ružinov Bratislava, HOBA Bratislava Modré rakety.

V neděli od 10 hodin hostí druhé třídy SHK Hodonín a HC Blansko.