il.foto

Jak se o víkendu vedlo lvíčatům?

Mladší žáci – HC Lvi Břeclav : HC Kometa Group 3:3

Lvíčata v neděli hostila na svém ledě brněnskou Kometu. Utkání, které slibovalo vyrovnaný průběh, všechny přítomné rozhodně nezklamalo. Od začátku se hrálo ve velmi rychlé  tempu a naši podali jeden z lepších výkonů v poslední době. Více brankových příležitostí si nakonec vypracovala naše lvíčata. V konečném zúčtování nakonec oba týmy brali po bodu, hosté se štěstím, když náš hráč tři minuty před koncem zazdil tutovou šanci.

Starší žáci

HC Lvi Břeclav : HC Boskovice  9:4

HC Lvi Břeclav : HC Kometa Group 6:6

Starší žáci měli tento týden na programu dva zápasy. V úterní dohrávce proti Boskovicím jsme byli jednoznačnými favority a tuto svoji roli jsme potvrdili. Břeclavští se ovšem nevyvarovali pár zakolísání. Hlavně v poslední části, když najednou z jasného stavu 8:2 se za 15 vteřin stalo 8:4 a hostům najednou narostla křídla. Domácí se nakonec srovnali, přidali jsme ještě gól a utkání pak již v klidu dohráli.

V neděli jsme rozhodně v utkání s Kometou nebyli favority. Začátek zápasu také byl v režii hostí, kteří se dostali do vedení 2:0. Našim se ovšem povedlo dát kontaktní branku a dění na ledě se najednou začalo obracet. Druhá část patřila spíše našim a povedlo se nám zápas otočit. Před třetí třetinou svítilo na tabuli skóre 5:3 v náš prospěch. V páté minutě třetí části se nám povedlo urvat do brejku a šťastnou střelou, když našemu hráči sjel kotouč z hole, ale záhadně proplul mezi betony brněnského brankáře jsme již vedli o tři branky. Hosté začali více do hry zapojovat své nejlepší hráče a začali naše kluky tlačit. Od té chvíle se téměř pořád hrálo na naší polovině a přes sebevětší snahu se nám nedařilo vymanit se z tlaku hostí. Nakonec 42 vteřin před koncem se Kometě povedlo po zmatcích a dorážce srovnat. Zápas skončil nejspíše spravedlivou remízou. Před utkáním by nejspíše domácí bod brali, ale po průběhu zápasu jsme byli asi více zklamaní my.