Horák testoval halu před HME

PRAHA (Lk) – V O2 Areně, dějišti halového mistrovství evropy v atletice se uskutečnil těsně před jeho zahájením testovací atletický mítink REHEARSAL Prague 2015.

Vinou pořadatelů se nedostaly na veřejnost výsledky, se kterými můžeme seznámit až dnes. Na tomto mítinku startovali pozvaní závodníci, nejčastěji tři nejlepší z mistrovství ČR na kryté dráze v kategorii juniorů a dorostenců. Ve vrhu koulí dorostenců se dostalo cti starovat zde Adamu Horákovi z Lokomotivy Břeclav. Adamovi se však nevedlo, hodil jeden z nejslabších výkonů letošního roku 13,66 a to je opravdu málo ve srovnání s jeho osobním rekordem 16,35. Skončil na druhém místě. Pořadatelé se moc nevyznamenali, například závodníci bez rozcvičení půl hodiny museli čekat na svůj start. Navíc vůbec nebyl umožněn styk s trenéry a neuznali za vhodné zveřejnit včas výsledky.

MODŘICE (Lk) – V Modřicích uspořádali přespolní a silniční běh Modřický pohár. Většina běhů se konala na trati 4.800 m a zúčastnilo se celkem 175 běžců. V kategorii mužů obsadil Tomáš Peroutka z Velkých Němčic páté místo časem 20:32 minut, v ženách byla na osmém místě Alena Peroutková z Velkých Němčic časem 21:38, na 15. místě doběhla Tereza Kobylková z Břeclavi v čase 25:26 minut. Nejlépe se umístila v kategorii žen nad 35 let Kateřina Doubková z Perné na druhém místě, když dosáhla času 20:40 minut. Mezi dorostenci doběhl na sedmém místě Pavel Halas ze Sokola Šitbořice v čase 20:06 minut.

Úžasné setkání volejbalových generací Lokomotivy

BŘECLAV Volejbalistky oslavily 70 let od založení oddílu Lokomotivy Břeclav turnajem a vzpomínkami na radostné …