Holky, kluci – přijďte se naučit bruslit.

Užijete si spoustu zábavy, poznáte nové kamarády a naučíte se novým dovednostem. Provedeme Vás nelehkými začátky, kdy přicházíte do kontaktu s kluzkou ledovou plochou. Kvalitním tréninkem se obavy a nepříjemné pocity mění v radost.

Proč je dobré naučit se bruslit?

Tak jako je dobré umět plavat či lyžovat, tak stejně dobré je umět i bruslit.Při bruslení si zlepším koordinaci těla a celkovou tělesnou kondici.Škola bruslení je vedena zábavnou formou. Hraje se zde spousta her, při nichž si děti ani neuvědomují, že se učí něčemu novému.

Co si s sebou na bruslení přinést?

Teplé oblečení, brusle, rukavice a přilbu (i cyklistickou), případně chrániče loktů a kolen a hlavně dobrou náladu.

Kdy a kam přijít?

Škola bruslení je každý víkend v dopoledních hodinách na zimním stadionu v Břeclavi.
Měsíčně je nejmenším nabídnuto 8 až 10 lekcí, přičemž jedna lekce trvá 60 minut. Děti jsou rozděleny do menších skupin podle dosavadních dovedností na ledě. V první části tréninku se zdokonalují nejrůznějšími cviky (citrónky, obloučky, jízda na jedné noze), poté se přistupuje k herní části, kde hrajeme nejrůznější hry na ledě.

Přijďte si vyzkoušet první 3 lekce zdarma. V případě zájmu budete hradit 300 Kč za měsíc nebo pro nově příchozí od ledna 2015 zaplatíte členský příspěvek 1500 Kč a půjčíme Vám kompletní hokejovou výstroj, se kterou se můžete v případě zájmu o hokej, zařadit do našich hokejových tříd.

Přesný čas lekcí si najdete na http://www.softkom.cz/scheduleBRZS.aspx

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Fosfa a.s. spustila projekt FAIR PLAY

FosfaSport Vyústěním podpory sportovních klubů z Břeclavi a okolí společností Fosfa bylo založení zastřešujícího projektu FOSFA …