HC Lvi Břeclav – Výsledkový souhrn mládeže HC Lvi Břeclav 2.2. – 11.2.

Milan Zoubek

 

Ml. žáci:

 11.2. VSK Technika Brno : HC Lvi Břeclav       9:6

 

 St. žáci:

 11.2. VSK Technika Brno : HC Lvi Břeclav       3:4

 

 Ml. dorost : 

 10.2. HC Lvi Břeclav : HK Opava s.r.o.               4:6

 

1. – 4. třídy.

 Hokejový program mládežnických týmů byl v minulých dvou víkendech chudší, vzhledem k pololetním a navazujícím jarním prázdninám. Z nejmladších kategorií tak odehrála svá utkání jenom lvíčata 3. a 4. tříd a obojí na hale ZŠ Úvoz v Brně 2.2. první den prázdnin. Třeťáci se potkali s domácím výběrem a v malém derby s hodonínskými Drtiči. 4. třídy na velkém hřišti změřili své síly s domácím týmem.

Žáci :

 Mladší a starší žáci jeli hned po prázdninách do Brna utkat se s Technikou. U mladších žáků soupeř vévodí tabulce prozatím s pouhými třemi prohrami. Mladší žáci odehráli velmi dobré utkání, když se o konečný výsledek bojovalo až do závěrečných minut. Přece jenom o něco vyzrálejší soupeř nakonec našim hráčům body nepustil a zvítězil.

Starší žáci jeli s touhou bodovat a dotáhnout se v tabulce na rozdíl jednoho bodu na svého soupeře. To se nakonec povedlo. V napínavém souboji, který mohly ve svůj prospěch rozhodnout oba týmy, byly úspěšnější naše barvy a domů si tak vezli důležité body.

Ml. dorost : 

 Dorostenci měli za sebou delší pauzu a na svém ledě v posledním zápase první poloviny nadstavbové soutěže přivítali hráče Opavy, které je druhá za suverénní Olomoucí. Břeclavští odehráli své utkání na hranici svých možností a se svým soupeřem se přetahovali o vítězství až do závěrečných vteřin. O zisku bodů pro hosty definitivně rozhodl soupeř až v poslední minutě při naší power play. Břeclavští rozhodně mohli opouštět ledovou plochu se vztyčenou hlavou.

Program domácích zápasů mládeže do konce února:

 22.2. mladší a starší žáci od 16:00 a od 18:00 přivítají Kroměříž  

 23.2. mladší dorost sehraje zápas s Vítkovicemi B od 15:00

 24.2. mladší dorost v 11:45 přivítá Frýdek – Místek

 25.2. minihokejový turnaj 3. tříd. Našimi soupeři bude pořádající EAC Junior Capitals Wien a HC Hodonín

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Do Břeclavi opět míří elita dívčího fotbalu

Stadiony Slovan a Tatran fotbalového klubu FOSFA MSK Břeclav budou o víkendu 22. – 23. …