HC lvi Břeclav Turnaj Výběrů talentované mládeže Hodonín 5.11.

Turnaj výběrů talentované mládeže ročníku 2006

Milan Zoubek

Prvního turnaje výběrů talentované mládeže ročníku 2006, což je kategorie mladších žáků se 5.11.  Hodoníně zúčastnilo hned 6 borců z HC Lvi Břeclavi. Náš klub reprezentovali brankář Padělek a hráči Koubek, Suchyňa, Veselský, Bohatý a Dobša. Mimo brankáře všichni tito kluci již nakukují v zápasech v našem dresu utkání v kategorii starších žáků. Svými výkony si řekli o nominaci do těchto turnajů krajských výběrů. V Hodoníně se utkali s výběrem kraje Zlínského a Vysočina. Hrálo se na zkrácených 3x 15 minut.

V prvním zápase s krajem Zlínským náš výběr vstřelil první branku hned v první minutě. Pak ovšem úřadovali hosté, kteří si dokázali vypracovat tříbrankový náskok. Od stavu 3:6 jihomoravané ovšem přepnuli na vyšší obrátky a dokázali dovést zápas až k vyrovnání a samostatným nájezdům. Tyto vyšli lépe výběru kraje zlínského.

S krajem Vysočina se oba výběry opírali o perfektní obranu a skvělé výkony brankářů. Jihomoravané prohrávali o jednu branku, druhou polovinu zápasu měli, stejně jako v prvním utkání lepší a zápas dokázali otočit a dovézt k vítěznému konci. První turnaj tak skončil celkově vítězstvím výběru Jihomoravského. Turnaj vyšel parádně zejména brankáři Břeclavi Padělkovi, který v prvním utkání inkasoval až v nájezdech a ve druhém dokázal udržet při svém působení čisté konto.

Jihomoravský kraj : Zlínský kraj               6:7 s.n. ( 2:4, 2:2, 2:0)

Sestava JM kraje:      Nešťák ( 22. Padělek) – Fencl, Zubíček, Čaňo, Suchyňa, Bohatý, Koubek, Drásal, Kadaňka, Kos, Halačka, Röss, Balabán, Hladký, Urbánek, Veselský, Dobša, Martiňák, Zduba, Bošek, Červenka

Zlínský kraj : Kraj vysočina                       1:9 ( 0:2, 1:4, 0:3)

Jihomoravský kraj : Kraj Vysočina          3:1 ( 0:0, 2:1, 1:0)

 Sestava JM kraje :     Nešťák ( 26. Padělek) – Fencl, Zubíček, Čaňo, Suchyňa, Bohatý, Koubek, Drásal, Kadaňka, Kos, Halačka, Röss, Balabán, Hladký, Urbánek, Veselský, Dobša, Martiňák, Zduba, Bošek, Červenka

Tabulka:

                                                           Z      V  VP  PP  P   Skóre  Body

  1. Jihomoravský kraj                 2       1    0     1    0     9:8        4
  2. Kraj Vysočina                         2       1    0     0    1    10:4       3
  3. Zlínský kraj                             2       0    1     0     1     8:15     2 

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Parýžfest / Verona, Jakub Děkan, Ready Kirken,…

HLOHOVEC / areál kulturního domu a okolí – Dolní konec 29 sobota 25. 5. 2024 …