HC Lvi Břeclav – děti a mládež – Souhrn výsledků 6.2. – 7.2.2016

2.třídy U8

Pro druhé třídy byl v neděli na domácím ZS zorganizován přátelský turnaj, jelikož další soutěžní kolo je čeká až v polovině března. Na turnaj jsme pozvali slovenský Ružinov a sousední Hodonín, se kterým se naši utkali i v přestávkovém programu při posledním derby proti Hodonínu 2.ligy mužů.

Všechny týmy měli při tomto přátelském turnaji rozdělené týmy na dvě poloviny, přičemž starší a zkušenější kluci si vyzkoušeli minihokej tři na tři, a druhé poloviny týmů hráli klasicky čtyři na čtyři. Při hře s menším počtem hráčů bylo vidět, že všem více prostoru vyhovuje, pozorovali jsme pěkné akce a padalo také daleko více branek. Lvíčata sice odešla ze všech zápasů poražena, ale s hlavou nahoře, neboť soupeřům nedala nic zadarmo a za své výkony se rozhodně stydět nemusí. Pokud se to podaří čeká naše nejmenší určitě ještě aspoň jedno podobné měření sil před posledním soutěžním turnajem.

HC Lvi Břeclav : SHKm Hodonín            7:13 ( 2:4, 3:2, 2:7)

HC Lvi Břeclav : SHKm Hodonín            2:8 ( 0:1, 0:3, 2:4)

HC Lvi Břeclav : HK Ružinov                  9:11 ( 2:3, 4:4, 3:4)

HC Lvi Břeclav : HK Ružinov                  3:7 ( 0:2, 1:2, 2:3)

3.třídy U9

Třeťáci  odehráli další turnaj na brněnských halách. První utkání bylo z naší strany velmi dobré po téměř celou dobu. Proti Kometě jsme byli od začátku lepší a po druhé části hry vedli 8:4. Ve třetí třetině nám soupeři předvedli obrat, jaký se moc nevidí a zápas nakonec vyhráli.Ve druhém utkání na našich ještě visela deka z konce zápasu prvního a Hodonín nám od začátku utíkal. Lvíčata tak odjela domů z Brna s prázdnou.

HC Lvi Břeclav : HC Kometa Group       8:9

HC Lvi Břeclav : SHKm Hodonín            2:10

4.třídy U10

V neděli na znojemském ledě se představili čtvrté třídy. Představení to bylo z naší strany velmi dobré. Na velkém hřišti nám to celkem jde a ve Znojmě jsme to potvrdili. Na ledové ploše jsme měli převahu a i brankově se nám dařilo. Další výhru jsme si tak mohli odvézt domů.

HC Znojemští Orli : HC Lvi Břeclav        2:7

Ml. žáci U12

Mladší žáci se v sobotu utkali na boskovickém stadionu s HO Hamíkovo. Utkání, které mělo jednoznačného favorita a to naše hokejisty. Zápas nakonec tak jednoznačný nebyl. Nakonec jsme se k povinnému vítězství protrápili a i nadále tak vévodíme tabulce soutěže.

HO Hamíkovo : HC Lvi Břeclav               3:5

St. žáci U14

Starší žáci měli proti Boskovicím zápas, kdy dvě třetiny byli z naší strany dalo by se říci téměř katastrofální a závěrečná naprostým opakem.
Start do zápasu hrozný, dvě hrubky do třetí minuty, se nepovedeným startem brankáře a hned 2:0 pro soupeře. Následovala změna v naší svatyni, každopádně  z naší strany k žádnému většímu zlepšení nedocházelo. Po nástupu do druhé části se nám povedlo v přetrvávajícím oslabení rychle snížit na 3:4, ovšem pak opět dvě hrubky, s chybami brankáře a trenéři opět provedli změnu v našem brankovišti. V nervózním zápase se již nečekaná změna naší hry odehrála až zhruba v 38. minutě po hromadné strkanici v rohu kluziště. Od té doby až do konce zápasu naši hráli úplně jinak. S hlavou nahoře, soupeře jsme začali kombinačně přehrávat. Ve třetí části se mimo vyhození puku na naší polovinu domácí dostali asi jenom pětkrát k zakončení. Domácí brankář ovšem čaroval a dovolil našim vyrovnání až v úplně poslední minutě utkání. Po průběhu zápasu je bod zlatý, ale pokud bychom hráli od první minuty jako posledních dvacet mohli jsme si určitě odvézt body všechny.

HC Boskovice : HC Lvi Břeclav                7:7

St. dorost U18

Starší dorost jel po krátké době opět do Székesfehérváru (česky Stoličný Bělehrad). s jednoznačným cílem nedostat takový příděl. Všechny plány se nám zhroutily hned v prvních minutách zápasu. Druhá 1:0 ve čtvrté minutě jsme inkasovali hned dvakrát během 21 vteřin a kluci se psychicky zlomili. Na ledě byl jenom jeden tým, který nás nakonec přestřílel 87:15 a nadělil nám rekordní prohru. Škoda že po třech solidních zápasech a třech prohrách se ctí přišel opět naprostý výpadek.

Fehervar AV/19 : HC Lvi Břeclav            23:0 ( 7:0, 10:0, 6:0)