HC Lvi Břeclav – děti a mládež – souhrn výsledků 19.12. – 20.12.

2.třídy (U8)

Druháci poslední předvánoční sobotu zajížděli na brněnské haly. Soupeři jim byla družstva Techniky Brno a HC Blansko. Vzhledem k velmi širokému kádru se tentokráte dostalo na méně zkušenější borce z této kategorie. Lvíčata na ledě nechal téměř vše co v nich je na zkušenější týmy to ovšem tentokráte nestačilo.

V neděli se další hráči této kategorie na domácím ledě utkali se sousedním Hodonínem v přátelském utkání, ve kterém šlo trenérům jenom o o, aby lvíčata před vánočním turnajem nezůstala bez utkání a tak se na ledě povětšinou proháněli hráči, kteří v sobotu nehráli. V tomto zápase se nehlídalo ani skóre a prostě se jenom hrálo.

HC Blansko : HC Lvi Břeclav                   16:0

 VSK Technika Brno : HC Lvi Břeclav    12:2

St. dorost (U18)

Dorostenci jeli v sobotu do Budapešti na přeložené utkání z 31.1. Kluci se tedy po týdnu potkali se stejným soupeřem. Soupeř i tentokrát potvrdil svoji převahu. Nebylo to již tak markantní  a zejména v prvních dvou třetinách si naši dokázali vytvářet šance, končili jsme bohužel na vynikajícím brankáři soupeře. Třetí třetinu nás již domácí přehráli, ale paradoxně v této části se nám povedlo dát čestný gól.

VASAS Budapest : HC Lvi Břeclav         7:1 ( 2:0, 2:0, 3:1)

B- tým

Béčko po nezdarech tentokráte překvapivě bodovalo v Kroměříži. První dvě třetiny se nám sice nedařilo střelecky, ovšem třetí část byla plně v naší režii a domácí byli nakonec rádi že svůj pracně vypracovaný náskok definitivně neztratili. tato část hry skončila dvoubrankovým vítězstvím  našich. Nájezdy o bonusový bod nám nevyšli a tak od Hanáků. kteří doma neprohrávají si domů vezeme aspoň jeden bodík.

HK Kroměříž : HC Lvi Břeclav B            4:3 po sn. ( 1:0, 1:0 1:3)

Pozvání na domácí zápasy: 

27.12. Vánoční turnaj o Pohár města Břeclavi 4. tříd (U10)
28.12. Vánoční turnaj o Pohár města Břeclavi 3.tříd  (U9)
29.12. Vánoční turnaj o pohár města Břeclavi 2.tříd  (U8)
31.12. Silvestrovský miniturnaj hokejových přípravek

 

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Uzavření pokladny

BŘECLAV / Městský úřad Břeclav V pátek 23. 9. 2022 bude z technických důvodů uzavřena …