Matěj Wallisch (vlevo) v sobotním zápase s Vyškovem. Foto: Jaroslav Kicl

Generálka MSK byla vítězná

MSK Břeclav – MFK Vyškov 3:2 (2:1)

SEDLEC (juh) – Poslední přípravné utkání před jarní částí MSFL břeclavští fotbalisté zvládli i v neúplné sestavě.

Trenér Břeclavi Karel Bečka musel na trávníku v Sedleci postrádat hned pětici zraněných hráčů. Přesto jeho tým předvedl solidní výkon a zaslouženě zvítězil.

Skóre otevřel v 16. minutě Pospiš, který se po přihrávce Wallische dostal do vápna a a zamířil přesně. Za tři minuty ale zastavil útok hostí faulem ve vápně Dobšíček, ale nařízenou penaltu brankář Prokop vyrazil. V 21. minutě se dlouhý aut Simandla dostal ve vápně až ke Giertlovi a ten zvýšil na 2:0. Ve 30. minutě Urbančok obešel vše, co mu stálo v cestě, a snížil na 2:1.

V 50. minutě Pospiš vystihl rozehrávku Vyškova a zvýšil na 3:1. Břeclav měla i další šance, ale žádnou už proměnit nedokázala. A tak poslední branku zápasu obstaral v  88. minutě vyškovský Holub, na výhře MSK to ale už nic nezměnilo.

MSK BŘECLAV: Prokop – Sycha, Dobšíček, Paděra, Košut – Jurčík, Simandl, Giertl, Wallisch – Tetur, Pospiš (55. Horváth).

Úžasné setkání volejbalových generací Lokomotivy

BŘECLAV Volejbalistky oslavily 70 let od založení oddílu Lokomotivy Břeclav turnajem a vzpomínkami na radostné …