Foto: fotoklub břeclav

Fotoklub Břeclav má první výstavu

BŘECLAV  – Fotogalerie – to je název první společné výstavy fotoklubu Břeclav.

V tzv. Renahall v areálu bývalého cukrovaru budou vystaveny fotografie členů tohoto sdružení a také několika pozvaných hostů. Hlavním cílem bude představení fotoklubu jako takového. Jeho členové se vyznačují různorodostí svých prací a tématy zachycených na fotografiích. K vidění tedy bude krajinářská fotografie, dokumentární série, fotoobrazy, industriál, panoramatické fotografie, koncertní fotoklubfotografie či snímky z nedávné výpravy fotoklubu na Island.

Vernisáž výstavy se uskuteční v sobotu 13. září od 17 hodin. Vystoupí na ní brněnský písničkář SART. Vystavena bude také historická foto a video technika ze soukromé sbírky Miloslava Rakoviče. Výstavu bude poté možno zhlédnout každou sobotu a neděli od 12 do 18 hodin, a to až do 28. září.

V neděli 21. září proběhne fotografická dílna, která bude vedena členy fotoklubu. Fotoklub nabídne teoretické přednášky s tématy od základů fotografování až po pokročilé techniky fotografie a praktické dílny, kde si zájemci budou moci vyzkoušet například základy práce s modelkou a studiovými světly.

Fotoklub Břeclav byl založen začátkem jara 2013. Mezi jeho členy patří Milan Bruchter, Martin Janošek, Jan Miklín, Antonín Průdek, Vlastimil Vojáček, Dušan Koliba a Martin Bezděk.

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Dětský krojový ples

PODIVÍN / Městská hala Podivín, U Stadiona 788 Voděnka Podivín ve spolupráci s Městem Podivín …