Foto: J.Kicl

Fotbalisté MSK začal jaro debaklem

SK Sigma Olomouc B – Břeclav 6:0 (1:0)

OLOMOUC  (juh) – Vstup do jarní části MSFL se fotbalistům MSK Břeclav vůbec nepovedl. Ze hřiště vedoucího celku soutěže si přivezli nepříjemný debakl.

Trenér Břeclavi Karel  musel oželet marody Hlocha, Pospiše, Dvořáka a Klusáka .Sigma začala roli favorita plnit hned od první minuty. Nejprve měl tři dobré možnosti Rolinc, ale nedal. Skórovat mohli I hosté, Giert v dobré pozici ale přestřelil. První branku dali Hanáci v 18. minutě, kdy roh P. Ševčíka neudržel brankář Prokop a míč dorazil do sítě Rolinc.

Šest minut po přestávce přidal druhou branku Sigmy po přihrávce Texla Richter. Snížit mohl střídající Horváth, který běžel  sám na brankáře, ale vystřelil ukvapeně.  Chvíli na to nezužitkoval dobrý Horváthův centr Jurčík. A tak se začali opět trefovat domácí. V 70. minutě dal třetí gól Schulmeister, v 72. minutě Texl přihrál Plškovi. Jeho první střelu obrana srazila, ale Plšek si míč doběhl a skóroval. O minutu později dal pátou branku A. Ševčík. V 80. minutě trefil A: Ševčík tyčku. Sedm minut před koncem pečetil na půltucet Texl.

Branky: 18. Rolinc, 51. Richter, 70. Schulmeister, 72. Plšek, 73. A. Ševčík, 83. Texl.
SK Sigma B: Bárta (46. Spurný) – Texl, Bystroň, Štěrba, Vavřík – Schulmeister, Plšek, Richter, Falta (73. Hladík) – Rolinc (67. A. Ševčík), P. Ševčík. Trenér Augustin Chromý. Asistent Jan Krajčovič.
Břeclav: Prokop – Košut, Dobšíček, Fojtík, Simandl, Giertl, De Carvalho (68. Wallisch), Zezula, Tetur (55. Horváth), Jurčík (88. Tichý), Sycha.Trenér Karel Bečka.

 

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

70 let volejbalu na Lokomotivě si připomněly také žákyně z osmi klubů Jižní Moravy

BŘECLAV V sobotu 13. 4. 2024 se uskutečnil k příležitosti oslav sedmdesátého výročí vzniku volejbalového …