FOSFA Sport ocení nejlepší sportovce a osobnosti

BŘECLAV / Kino Koruna

9. leden 2024

Projekt FOSFA Sport, jehož základním posláním je motivovat děti a mládež z Břeclavi a okolí k pohybu a ke sportu, má za sebou první rok existence. Příležitostí k ohlédnutí za uplynulými dvanácti měsíci bude galavečer, v jehož rámci budou předána ocenění „Nejlepší sportovec roku – FOSFA Sport Awards 2023“ nejlepším sportovcům, trenérům a osobnostem ze všech šesti klubů aktuálně zapojených do projektu.

„Na základě nominací vzešlých z jednotlivých sportovních klubů a oddílů chceme během galavečera vzdát hold sportovcům, kteří v roce 2023 nejlépe naplnili naše motto ‚Být nejlepším‘. Kritériem přitom nejsou jen vybojované cenné kovy, ale také schopnost překonat sebe samého, porvat se s životními překážkami nebo udělat něco výjimečného pro tým. Oceníme také trenéry, kteří dovedli své svěřence k obdivuhodným výsledkům, stejně jako další osobnosti, které se v tomto roce zasloužily o rozvoj dětského a mládežnického sportu v Břeclavi a okolí,“ uvádí Ivan Baťka, generální ředitel společnosti Fosfa.

„Napříč našimi kluby udělíme rovněž šest speciálních ocenění dětem s hlubokými osobními příběhy. Dětem, které svým přístupem ke sportu i životu jako takovému dávají reálný obsah hodnotám jako respekt, úcta, disciplína či důvěra,“ vysvětluje Ivan Baťka. Dodejme, že těchto šest sportovců získá naprosto unikátní výhry odpovídající významu společnosti Fosfa jako předního tuzemského podporovatele dětského a mládežnického sportu a generálního partnera Českého olympijského týmu. Galavečer proběhne v břeclavském Kině Koruna v úterý 9. ledna. Trofeje, diplomy a věcné ceny převezmou ocenění z rukou českých olympioniků, ombudsmana Českého olympijského výboru Alexandera Károlyiho, zástupců Břeclavi, Lednice a Valtic, generálního ředitele společnosti Fosfa Ivana Baťky a dalších osobností. Role průvodce slavnostním večerem se ujme oblíbený herec Marek Vašut. O hudební stránku večera se postará vokální skupina SHOT-C. Hosté se mohou těšit i na další překvapení. Akce proběhne za účasti nominovaných a oceněných, jejich rodičů, VIP hostů a zástupců médií.

Zdroj: www.cot.cz

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Nákup, hledaný a jízda

BŘECLAV (11.6.2024) – Po delší odmlce něco krátkého. Strážníky požádala o pomoc žena, které byly …